Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-n belelehet szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
MSN-n megismertem egy lányt aki kb. 100 km-re lakik tőlem, teljesen ugyanolyan a gondolkodása meg láttam képről és a kinézete is úgy képről tetszett, úgy érzem érzek valamit iránta, és ő is, távkapcsot akar. Belemenjek? Ne? Véleményeket előre is köszönöm! 16/fiú
2010. szept. 19. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Üdv.


Szerintem addig ne menj bele, míg igazából meg nem ismered. Msn szép és jó, de élőben mindenki más. 100km kicsit húzósabb, mármint ha haza is szeretnél menni, de 1 próbát megér. Találkozzatok.

2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Idefigyelj, tróbáld meg!:)
2010. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem ja.de azér majd találkozzatok is,mer ha egyáltalán nem találkoztok csak msn-en írogattok+camoztok úgy semmí értelme.
2010. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én már voltam szerelmes :) és össze is jöttünk. amikor tudtunk találkoztunk :D
2010. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én belementem,kétszer akkora távval. El is mentem hozzá,élőben is tökéletes volt az egész,teljesen összegabalyodtunk.De sajna nem működik.Ha keresőképes lennék,ahhoz hogy hetente lássam,kb 40ezerbe kerülne,így meg nem megy hosszabbtávon. Már két hónapja nem vagyunk együtt de még mindig nem vagyok rajta túl,h a világ másik végén találtam egy mindenben passzoló nőt és nem tudok vele együtt lenni. Sosem ismerkedem többet msn-en,csak szenvedés lesz a vége Nekem ez a véleményem. 20/F
2010. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de találkozzatok!

Bár én már nem mennék bele távkapcsba (tapasztaltam).

2010. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem nálam egy srác udvarol külföldről msn keresztül :)

(látta az egyik képemet+ ott volt a msn címem onnan tudja)

2010. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bele lehet! amúgy a távolság para. Nekem 200 kmre van, és végülis abban állapodtunk meg hogy nem találkozunk, így is elég rossz, de ha taliznánk akkor még inkább rossz lenne :c

nagyon gondold meg mit csinálsz

amugy sztem azért jó a msn mert nem a külső alapján ítélsz hanem a belső :)

2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
simán :D
2010. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
olyan is avn, hogy beleszeretünk az MSN be, tudtad ?
2010. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!