Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belelehet ugy szeretni valakibe hogy csak képen láttuk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 02:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit nevezünk szerelemnek. Nagyon erős vonzalmat érezhetünk valaki iránt egy kép alapján, vagy ha csak a hangját halljuk is. De olyan igazi, mély szerelmet, ami már össze is köt a másikkal csak akkor, ha már jobban megismertük.
2010. nov. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. De sokan félreértik a szerelem fogalmát és egyszerűen erős szexuális vonzalmat éreznek rajta, ők "bele tudnak szeretni" valakibe kép alapján.
2010. nov. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem hinném..

te csak a képed látod és azért érzel vonzalmat iránta mert a belső tulajdonságait te képzeled hozzá amilyennek akarod látni

2010. nov. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettél már vele neten keresztül? Akkor lehet. De ha sosem szóltatok egymáshoz, akkor kizárt. Szerintem akkor is kizárt, ha élőben látod, de sosem dumáltatok.
2010. nov. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
érezheted úgy hogy igen,de meglátnád élőbe igen nagyot csalódnál,néha a fotó egész más képet mutat
2010. nov. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 199303 ***** válasza:
belelehet:) én két szerelmembe is igy szeretem bele:) és ök is belém:) az egyikel nagyon hamar vége lett bár igazábol a táv miatt:/ a másikat látam kamon keresztül is már fél éve együtt vagyunk persze atoza már találkoztunk:)
2010. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 199303 ***** válasza:
*azota bocsi elirtam
2010. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha beszélsz vele neten, vagy bárhogy, akkor bele lehet. Ha csak a képe van előtted, akkor nem.. Én a barátomat neten ismertem meg és már lassan 8 hónapja együtt vagyunk és szeretem nagyon =$ mielőtt taliztunk, akkor is szerettem, de a találkozók után mindíg egyre jobban *_*
2010. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos bele, de az igazából nem is szerelem, csak te hiszed azt...ahhoz az érzéshez nagyon sokmindenre van szükség
2010. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!