Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés? Folytatás? Esélyei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés? Folytatás? Esélyeim erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom,hogy hol kezdjem.Úgy döntöttem segítséget kérek!

Tegnapelőtt(péntek éjjel) elhagyott a párom. 10hónapja voltunk együtt és még csütörtökön úgy váltunk el,hogy szeretjük egymást,őszíntén a szemén is láttam.

Különösnek tartotta a kapcsolatunkat,idézem "én vagyok a boldogsága,soha nem illet hozzá még így egy lány sem"..csakhogy éretlen és hülye voltam. Kiakadtam és rendszeresen hisztiztem ami nem szokásom. Neki estem ha megnézett egy szép lányt,ha nem hívott időben,ha beszélt a volt barátnőjével (tudtam,h barátok és békében váltak el...vele 7évig volt együtt de véleménye szerint lezárta a dolgot,nem illettek össze és velem jobb volt).Az utolsó kirohanásom is az ex smse miatt történt,kellemes napot kívánt a páromnak... Erre persze megint hisztibe kezdtem,pedig tudtam,hogy már az előtte lévőnél megingott a kedvesem és,hogy nagyon bizonytalan lett.

Meg is jártam,elmondta,hogy nincs köztük semmi...meg,hogy szakítani szeretne.Nem tud abban a stresszben és bizonytalanságban élni amilyen a kapcsolatunk utolsó pár hónapja volt.Azt mondja szeret és én is imádom őt. Mégsem akar velem lenni,nem tudna felengedni mellettem.DE Nem tartja kizártnak.hogy egyszer még szerelmes pár legyünk. Anno ő vonzott be az életébe,pl.még a másik párjával volt de amikor megtervezte álmai házát akkor engem rakott bele... :) (vmi programon gépen). Nagyon boldogok voltunk együtt,nyugalom és szeretet vett körül minket(már amikor nem hisztiztem összesen háromszor akartam elhajtani és ő mindig ráébresztett,hogy együtt jobb). Érzem,hogy Ő az igazi és ő is el tudta volna képzelni az örökké együttet...

Tudnék változni,már csak magam miatt is hiszen már én is utáltam magam. Tudom,hogy csodás kapcsolatunk lehetne. Ezt ő is tudja de "tudatosan ellenáll" az emlékeinknek és az érzéseinek.

Nem tudom mit tegyek érzem,hogy működhetne a dolog. Könyörögtem neki,de tartja magát. Most úgy döntöttem,hogy hagyom egy időre. Szerintetek visszatér? Hogy hozhatnám vissza a boldogságunkat?

Segítsetek kérlek! Köszönöm!


2010. szept. 19. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű és tiszta sor. Megmondta hogy ne várj rá, és hogy nem fog visszajönni. Tanulj a hibádból és lépj tovább!
2010. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta ne várjam mert nem tudja jön-e. Ő sem tudja mit akar sztem,mert egyszer,h nem mondja,h ne örökre várjam,mert nem így van szval... A másik pedig,hogy abban maradtunk néha beszélünk.Így talán azt is érzi majd,hogy jó velem meg talán hiányolni is fog (remélem).

Közben köszönöm a hozzászólásokat és várom a többit! :)

2010. szept. 21. 20:24
 13/16 A kérdező kommentje:

Javítok! : Szóval,hogy egyik mondatában közli,h ne várjam a másikban pedig azt,hogy nem akarja kijelenteni,h soha többé nem jön vissza,mert nem érzi...


(Bocsi,csak az előbb hülyén fogalmaztam:)

2010. szept. 21. 20:26
 14/16 anonim válasza:

szia az vagyok aki bunkónak írta le a srácot:)


Akkor nem tudja mit akar...Szval akkor te segíts neki hogy tudja (lehet ez is hülyeség te tudod)Menny el hozzá vagy valami hogy élőben beszéljétek meg(vagy annál is maradhatsz amit mondtam az előzőben:))

remélem összejössz vele:Kata

2010. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kata! :)

Gondoltam erre a találkozásra én is,de nem tudom mennyi időt adjak előtte neki...

2010. szept. 22. 20:10
 16/16 anonim válasza:

Húú jó sok idő eltelt azóta hogy ezt a kérdést kitetted látszik is a válaszaimon xD helyesírásom nulla xD nemtudom hogy most mi van veled de ha egyszer visszaolvasod akkor leírhatnád mi történt :D jó muri lenne :D

Kata ;)

2012. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!