Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után újrakezdés,...

Megcsalás után újrakezdés, folytatás. Hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan történetekre vagyok kíváncsi, amikor egy párkapcsolatban az egyik fél félrelépett, ez kiderült, de a kapcsolatot sikerült rendbe hozni.

Hogyan sikerült? Min változtattatok? Hogyan sikerült visszaszerezni a bizalmat és a hitet, ha elveszett?


2011. júl. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem idő kérdése az egész. És aki félrelépett, annak nagyon kell küzdenie a másik bizalmáért. Mindent meg kell tennie, hogy a párja megbocsásson.
2011. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Aki megbocsájt az nagyon buta.
2011. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%

Én egyszer voltam ebben a helyzetben,de nekem nem sikerült túljutni rajta.Folyton arra gondoltam,hogy biztos azért késik,mert megint azt csinálja...ugyan most hol járhat,mit csinálhat?...stb.Szóval nem tudtam újra megbízni benne,és tudtam hogy nem is fogok.

Ez megölte teljesen a kapcsoltunkat és nem is szenvedtünk sokáig egymás mellett. Ráadásul úgy szakítottunk,hogy a végén még Én lettem a rossz,hogy miért hagyom el. :S

2011. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén bevallotta, hogy megcsalt, nem hisztiztem, tudomásul vettem. Megegyeztünk, hogy jó nekem is voltak rossz dolgaim, neki is (én nem csaltam meg), felejtsük el és induljunk tiszta lappal.

Az elején necces volt, sokszor eszembe jutott, hogy de enynire csúnya vagyok vagy miért? Mindketten tepertünk, hogy a másikat még jobban elárasszuk szeretettel. Most ott vagyunk, hogy egyáltalán nincs semmi problémánk, nemsokára kisbaba, és esküvő, imádjuk egymást és senkire sem nézünk még rá se.

2011. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem fog menni. A hátsó agyadban folyamatosan ott lesz a bizalmatlanság, és az, hogy bármikor újra megtörténhet. Ezekben a történetekben lehet, hogy a szerelem nem vész el, de a bizalom, az igen. Örökre. Enélkül meg olyan egy kapcsolat, mint gázálarcban virágot szagolni. Sz@rt sem ér:-(((
2011. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam még ilyen helyzetben szerencsére. De szerintem kutyából nem lesz szalonna! :S
2011. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Volt egyszer egy párom,aki megcsalt,és ez kiderült.Próbáltuk ugyan helyrehozni a dolgokat,de nem sikerült,mert képtelen voltam megemészteni,és a bizalom végleg meghalt.Szóval nem javaslom senkinek.Egyébként aki egyszer megteszi,az máskor ismét megfogja,ha alkalmat talál rá.Tudom,mert sajnos voltam már mindegyik oldalon.

Egyébként a mai napig úgy vagyok vele,hogy ha kiderülne a turpisság,én azt nem tudnám megemészteni,inkább szakítanék.

2011. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!