Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés? Folytatás? Esélyei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés? Folytatás? Esélyeim erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom,hogy hol kezdjem.Úgy döntöttem segítséget kérek!

Tegnapelőtt(péntek éjjel) elhagyott a párom. 10hónapja voltunk együtt és még csütörtökön úgy váltunk el,hogy szeretjük egymást,őszíntén a szemén is láttam.

Különösnek tartotta a kapcsolatunkat,idézem "én vagyok a boldogsága,soha nem illet hozzá még így egy lány sem"..csakhogy éretlen és hülye voltam. Kiakadtam és rendszeresen hisztiztem ami nem szokásom. Neki estem ha megnézett egy szép lányt,ha nem hívott időben,ha beszélt a volt barátnőjével (tudtam,h barátok és békében váltak el...vele 7évig volt együtt de véleménye szerint lezárta a dolgot,nem illettek össze és velem jobb volt).Az utolsó kirohanásom is az ex smse miatt történt,kellemes napot kívánt a páromnak... Erre persze megint hisztibe kezdtem,pedig tudtam,hogy már az előtte lévőnél megingott a kedvesem és,hogy nagyon bizonytalan lett.

Meg is jártam,elmondta,hogy nincs köztük semmi...meg,hogy szakítani szeretne.Nem tud abban a stresszben és bizonytalanságban élni amilyen a kapcsolatunk utolsó pár hónapja volt.Azt mondja szeret és én is imádom őt. Mégsem akar velem lenni,nem tudna felengedni mellettem.DE Nem tartja kizártnak.hogy egyszer még szerelmes pár legyünk. Anno ő vonzott be az életébe,pl.még a másik párjával volt de amikor megtervezte álmai házát akkor engem rakott bele... :) (vmi programon gépen). Nagyon boldogok voltunk együtt,nyugalom és szeretet vett körül minket(már amikor nem hisztiztem összesen háromszor akartam elhajtani és ő mindig ráébresztett,hogy együtt jobb). Érzem,hogy Ő az igazi és ő is el tudta volna képzelni az örökké együttet...

Tudnék változni,már csak magam miatt is hiszen már én is utáltam magam. Tudom,hogy csodás kapcsolatunk lehetne. Ezt ő is tudja de "tudatosan ellenáll" az emlékeinknek és az érzéseinek.

Nem tudom mit tegyek érzem,hogy működhetne a dolog. Könyörögtem neki,de tartja magát. Most úgy döntöttem,hogy hagyom egy időre. Szerintetek visszatér? Hogy hozhatnám vissza a boldogságunkat?

Segítsetek kérlek! Köszönöm!


2010. szept. 19. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a regényt máskor hanyagold, szrtm. ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.
2010. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha vársz egy kicsit az mindenképpen jó. De azt ne feledd, egy 7 éves kapcsolatot nem lehet lezárni pillanatok alatt, talán egyáltalán nem lehet, hisz valami együtt tartotta őket ennyi ideig.
2010. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

dettó ugyanebbe a szituba voltam,vagyok(még tart a hülye hisztim)...de visszajött hozzám,már harmadszorra...szeret és hiába próbált nem tudott elfelejteni...nagyon féltékeny tudok lenni,és már unja nagyon....szerintem várj,tartsd vele a kapcsolatot,de jegeld a szerelmi viszonyt,és remélhetőleg rájön h kelless

z neki:)

2010. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mindenképpen várok kicsit. Korábbi emailemre most válaszolt. "Hiányzom neki és most nyugira van szüksége és majd beszéünk."

Úgyhogy azért is várok,mert úgy hátha jobban hiányzom neki,ha mindig elérne akkor könnyebb lenne elszakadni,nem?

A szekér után pedig azért futok,mert a "szekér" is háromszor futott utánam és nekem "az" az igazi szekér! :(

2010. szept. 19. 20:16
 5/16 A kérdező kommentje:

Gondolod nem mondta volna meg őszíntén,hogy a voltbarátnő fontosabb? Korábban beszéltünk erről,igaznak tűnt amit mondott. Szerinte már évek óta ki kellett volna lépnie abból a kapcsolatból és,hogy egyáltalán nem illettek össze...

Meg,hogy velem sokkal jobb... szóval nem tudom...

2010. szept. 19. 20:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Bizalmatlanságra nehéz stabil kapcsolatot építeni. Szerintem elsősorban bíznod kell benne, ja igen, és fontos, hogy véletlenül se érezze úgy, hogy aranykalitkába zárod őt.
2010. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bíznék benne,csak ahhoz vissza kéne kapnom... Tegnap reggel hívott,hogy sírógörcsei vannak úgy hiányzom,de szerinte jól döntött... Úgy érzem ő sem tudja mit akar.
2010. szept. 21. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosan tudja, hogy mit akar, TÉGED. Akit nem akar az ember, amiatt nem lesznek sírőgörcsei... Szerintem.

Csak makacs, az emberi elme már csak ilyen: saját magának megkreálja a racionálisnak tűnő indokokat, és a végén az ember önmagát is képes becsapni. De egyébként, ha azt írtad, úgyis vársz, akkor most van egy kis időd. :)

2010. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát...beszéltünk azt mondja mindenképpen vége és sok időre van szüksége de azt sem tudja mennyire. Szeret és a vonzás még meg van irántam,de ne várjam...
2010. szept. 21. 17:50
 10/16 anonim válasza:

Szerintem most ne keresd ha azt látja hogy nem kellesz neki akkor jobban izgatj h mi van veled(hidd el így van)Ha hív nevedd fel egyből az sem jó.Ja és azzal h ne várjad meg ilyenek...szerintem csak hülyít.Volt aki meg úgy kapta vissza a fiuát hasonló set h féltékennyé tette.Persze egy idő után meg megkeresheted hogy hvan meg minden és akkor talán megmondja h téged akar:)

Lehet h kicsit túl szemétnek írtam a srácot. bocsikaaa:)

2010. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!