Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, csak egy tréfa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, csak egy tréfa, vagy komolyan vegyem?

Figyelt kérdés

A problémám az volna, hogy a párom ismert, bár nem híresség, ha meghallják a "művésznevét" nevét magyarországon, rögtön tudják ki ő. Nem olvassa az oldalt és nem szeretném ha megtudná, hogy írtam róla.

A dolog ugye már ott tart, hogy együtt lakunk(bár kicsit fiatalok vagyunk hozzá, én 19 éves vagyok)

Hozzászoktam, hogy mindíg jönnek a levelek neki lányoktól, ezeken együtt nevetgélünk általában. Tegnap este nem volt itthon, elkísérte békés megyébe koncertezni a legjobb barátját.Ma este csöngetett a postás, azt mondta, nagyon sürgős küldemény és ma adták fel, egy dobozzal a kezében.Neki jött. Átvettem. Nincs titkunk egymás elött, kibontottam, azt hittem nekem jött anyag, mert az ő nevére rendeltem egy szép organza anyagot függönynek, na mindegy ez lényegtelen. Fura volt, mert nem találtam ismerősnek a feladó nevét.

A doboz egy használt tangabugyit, egy macit, szívet tartva a kezében és amin kiakadtam a cetli, amire ez volt írva:

" Jó volt az éjszaka, remélem megismételjük Xy, *városnév*"


Hát én most kicsit kibuktam, nem merem megkérdezni tőle, mert azt fogja hinni, hogy "elméleteket gyártok", ebből már volt egy vitánk:S

Szeretem Tomikát, nagyon, de ezt most nem tudom mire vélni, szerintetek tegnap este a koncert után megcsalt??

Gondoltam rá hogy a barátjától(aki koncertezett*nem mondok nevet mert mindenki meg fogja találni Tomi és ... neve között az összefüggést*) kérdezem meg a dolgot, de úgy sem mondaná el, ha igen.

Rákérdezzek Tomira, vagy sem? Légyszi minél hamarabb segítsetek!

Előre is köszönöm


2010. szept. 19. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ird meg priviben könyööörgööm ki az XD

felcsigáztál vele:D

2010. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Most hívott, hogy húsz perc és itthon van, ha hazaért meg fogom kérdezni, de nem tudom, hogy csak finoman puhatolózzam ki, vagy esetleg letámadjam, de az utóbbit hülyeségnek tartom. A szerencsém annyi, hogy nagyon rosszul hazudik. Régen, már két éve volt talán, csókolózott valami kiscsajjal , de nem tudta letagadni. Remélem, hogy nem történt semmi és csak szivat a bizonyos Noncsika:@
2010. szept. 19. 17:47
 13/14 A kérdező kommentje:

Hazaért, megkértem, hogy üljön le az asztalhoz. felálltam és elővettem a dobozt majd kissé hevesen az asztalra tettem és megkérdeztem, hogy mi ez?

Kezébe vette és elolvasta a cetlit majd megnézte a bugyit. Röhögni kezdett és megszagolta. Az arcom ugyanolyan komoly maradt mint az elején és fennhangon csak annyit kérdeztem, Megcsaltál?

Röhögni kezdett. Én annyira nem találtam viccesnek.

- Hogy csaltalak volna meg? Te tényleg megőrültél? Én megmondtam, hogy szeretlek!

Sírni kezdtem ő pedig felállt és szorosan magához húzott. Soha nem csókolt még ilyen szenvedélyesen. Én továbbra is sírtam és a mellkasába fúrtam a fejem. Azt mondta soha nem tudna megcsalni, annál jobban szeret.

Az ágyba húztam és a többi már nem ide tartozik:D

Nem tudom miért nem bíztam benne, de szerintem volt rá okom, mert elég hihetőnek tűnt amit a csaj írt.

Végül is örülök, hogy így alakult, mert talán ma este volt eddigi életem legromantikusabb és legszenvedélyesebb 2 órája:)

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat aranyosak vagytok, újra és újra egyre szerelmesebb vagyok, pedig már egy jó ideje együtt vagyunk és utolsó, írtam egy mailt;)

2010. szept. 19. 21:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, priviben megírod, hogy ki az?
2010. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!