Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, csak egy tréfa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, csak egy tréfa, vagy komolyan vegyem?

Figyelt kérdés

A problémám az volna, hogy a párom ismert, bár nem híresség, ha meghallják a "művésznevét" nevét magyarországon, rögtön tudják ki ő. Nem olvassa az oldalt és nem szeretném ha megtudná, hogy írtam róla.

A dolog ugye már ott tart, hogy együtt lakunk(bár kicsit fiatalok vagyunk hozzá, én 19 éves vagyok)

Hozzászoktam, hogy mindíg jönnek a levelek neki lányoktól, ezeken együtt nevetgélünk általában. Tegnap este nem volt itthon, elkísérte békés megyébe koncertezni a legjobb barátját.Ma este csöngetett a postás, azt mondta, nagyon sürgős küldemény és ma adták fel, egy dobozzal a kezében.Neki jött. Átvettem. Nincs titkunk egymás elött, kibontottam, azt hittem nekem jött anyag, mert az ő nevére rendeltem egy szép organza anyagot függönynek, na mindegy ez lényegtelen. Fura volt, mert nem találtam ismerősnek a feladó nevét.

A doboz egy használt tangabugyit, egy macit, szívet tartva a kezében és amin kiakadtam a cetli, amire ez volt írva:

" Jó volt az éjszaka, remélem megismételjük Xy, *városnév*"


Hát én most kicsit kibuktam, nem merem megkérdezni tőle, mert azt fogja hinni, hogy "elméleteket gyártok", ebből már volt egy vitánk:S

Szeretem Tomikát, nagyon, de ezt most nem tudom mire vélni, szerintetek tegnap este a koncert után megcsalt??

Gondoltam rá hogy a barátjától(aki koncertezett*nem mondok nevet mert mindenki meg fogja találni Tomi és ... neve között az összefüggést*) kérdezem meg a dolgot, de úgy sem mondaná el, ha igen.

Rákérdezzek Tomira, vagy sem? Légyszi minél hamarabb segítsetek!

Előre is köszönöm


2010. szept. 19. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a csomag nemhiszem, hogy egy nap alatt megérkezik

szóval nem a tegnap este miatt kell aggódni

és a párod simán letagadhatja, állítva, hogy egy csaj direkt be akar kavarni

én felvenném vele a kapcsolatot a neten Tominak álcázva magam(pl az iwiwjén) és úgy beszélgetnék vele, hogy kiderüljön volt e köztük valami tényleg

pl megkérdezném, hogy ne haragudj, nem emlékszem rád, honnan ismerjük egymást

ebből már rögtön tudod hazudik e a csaj, mert lehet akkor épp amúgy is együtt voltatok Tomival egész nap

2010. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Funktasztikus ***** válasza:
haha majka a barátod..:D
2010. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Funktasztikus ***** válasza:
vagy fluor filigran
2010. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Melyik zenekarban tolja?!!!

HA valamim emós ratyiban akkor csak sajnálni tudlak ha nem,akkor meg jó ember :D!!!

Amúgy nem hiszem hogy megcsalt (bár elképzelhető) de van egy csomó rajongó aki megszállott lehet ,vele ébred-het,aludhat,maszturbálhat stb....Ha tényleg ilyen híres!!!

2010. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jaa fluor xD
2010. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolataz amiben nem lehet dolgokat megbeszélni? Tudod amikor küldenek egy dobozt bugyival meg mindennel az már jócskán nem az elmélet szintje! Ha vicc is akkor sem várhatja tőled senki hogy ezt te viccnek nézd! Vagy ilyenkor mit csinálsz? Mosolyogsz neki tovább mintha mi sem történt volna?
2010. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sztm kicsit ferde a story..
2010. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
szerintem mindenképp kérdezz rá. úgysem fogod kibírni és ez lenne a legésszerűbb megoldás, hogy megbeszélitek a dolgokat.
2010. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Őh, köszönöm az ötleteket. Nem szeretnék kémkedni a csaj után, ha hazaért mindenképpen meg fogom tőle kérdezni, hogy ezt most hogy értsem.

Nem is tudtam, hogy Majkát is Tamásnak hívjákXD

Nem, nem egy emós köcsög, valszeg akkor nem lennék vele együtt, nem bírom a sarokban síró fiúkatXD :D

Hát most nem tudom, bizonytalan vagyok és próbálom elhitetni magammal, hogy nem csalt meg, de mivan ha mégis?

Én nem értem ezeket a kiscsajokat, nem gondolnak bele, hogy mit össze nem idegeskedem magam(bár nem publikus a kapcsolatunk)szóval valamilyen szintem értem, de ha megcsalt akkor remélem tudja, hogy összetörte a szívem.

És tessék, ennyit arról, hogy anonim marad mindenki! Miért nem lehet válaszolni, mint a többi értelmes ember, neked muszály találgatni?Nem nem fogok 19 évesen összejönni Majkával:D ELég vicces volna:D

Legaláább mosolyogtam egy jót:)


Köszönöm, de lécci ha van ötletetek hogy álljak elé osszátok meg velem, félek, hogy megtette, de nem tudom elképzelni, hogy képes lenne rá. Sírok, mert félek és mosolygok, mert remélek.

2010. szept. 19. 17:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, várj egy kicsit, add át neki a csomagot, nézd meg hogyan reagál.. Majd írd le légyszi a reakcióját. Mindenesetre ne hozz elhamarkodott döntést. Hajrá (:
2010. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!