Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, szerintetek?

Figyelt kérdés
az egyik volt osztálytársamnak én vagyok a legjobb barátja és azt mondta h többnek tart mint barátnak, de emellett azt is, h szeretne boldoggá tenni és szeret is, de tudja h a barátság az lehet örök ideig tartó, de a szerelem a legtöbb esetben nem, és pont ezért nem mer velem járni, mert nem akar elveszíteni...én viszont nagyon szeretem őt, és nem értem, hogy most akkor mit csinálja, vagy ő minek örülne.mondtam neki, hogy rajta múlik, hogy szakítanánk-e, mert én biztos nem csinálnék semmi rosszat.mit tegyek?
2010. szept. 19. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű, menj oda hozzá és csókold szájon, hidd el, hogy be fog jönni :) Persze, csak akkor ha nem 10 évesek vagytok :D

Utána magyarzd el nki, amit most nekünk, vagyis? hogy rajta múlik az egész.

2010. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16/L
2010. szept. 19. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
vagyis: *****
2010. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem fiú vagy :D
2010. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátok, lehettek szakítás után is...
2010. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak egy rosszul indokolt visszautasításra tudok gondolni.
2010. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az a baj, h nem én kezdeményeztem, hanem ő. ha kezdeményez, utána meg mit utasítana vissza?:O most meg mondja egyik haverom, hogy idegesitem a srácot. akkor most mivaaaaan?
2010. szept. 24. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz a haverokkal,inkább vele beszéld meg.

Azt is elmondhatod,hogy mit hallottál,és,hogy össze vagy zavarodva emiatt.

Abban igaza van,hogy a barátság tarthat örökké,de a szerelem nem.Én azt tanácsolom,hogy alaposan gondoljátok végig,hogy mit szeretnétek a másiktól,mert később a szakítás mindent tönkretesz.Kevés esetben lesz ezek után 2 emberből újra barát.

2010. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát! Én is ugyanígy voltam, mint te! Mi haverok maradtunk...a barátságunk nagyon erős a mai napig! Megbeszéltük, hogy nem tesszük tönkre ezt a barátságot! Azóta találtam másik fiút...mai napig együtt vagyunk!És nagyon szeretjük egymást! Azon is elgondolkodtam...hogy vajon a haverommal is ilyen erős kapcsolatunk lett volna??? De ennek a fiúnak aki jó barátom...mindent el tudok mondani!

Mi azért maradtunk barátok...mert SOHA nem lehet előre tudni hogy az ember miért fog szakítani a párjával...50-50% az esélye hogy nagyon összekaptok és egy barátságnak/szerelemnek vége és 50-50% az esélye hogy barátok maradtok!!! Szerintem beszéljétek meg mindenképp 4 szem közt ezt a dolgot! És majd ti eldöntitek hogy mi legyen veletek!!! :D

2010. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!