Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja járok egy fiúval,de még nem csókolt meg,alig találkozunk,sőt a barátaim szerint nem is illünk össze,és megváltoztam miatta.. De én szeretem őt.

Mit csináljak?:(

15/l


2010. szept. 19. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
egyutt jartok es meg n volt csok? jesszus...akkor mibol gondolod h egyutt jartok es nen csak talalkozgattok naponta?:P beszari,nincs amit varnod h mar vegre vhogy megcsokoljon,,,
2010. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kamuuu ***** válasza:
Nincs hova szakítani ez nem is járás :D és szereted???O.o szerintem hamar felejtsd el
2010. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez nem igazán járás. vagy nálad az a járás ha összefuttok megfogjátok egymást kezét? vagy msneztek? mért nem találkoztok? keres egyáltalán? én már kidobtam volna a srácot ha ilyen nyámnyila lenne... szerintem felejtsd el!
2010. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na nekem volt ilyen...szintén együtt voltunk már egy ideje, de ő egyszerűen nem mert megcsókolni, olyan kis puhány volt....

Még a kezemet is több hét után fogta meg, előtte megkérdezte megfoghatja e.....

Komolyan nem birtam. Már semmi önbizalmam nem volt mellette, azt hittem nem kíván eléggé. Pedig mindig mondogata, hogy szép vagyok, szeret, hozott ajándékokat stb...nem ezzel volt a baj csak beszari volt...

Én meg elképzeltem h majd fél év után meg mer csókolni, aztán ilyen tempóban talán 2 év után le is fekszünk egymással. Otthagytam. Ő könyörgött, hogy gondoljam meg magam, de erre nem került sor. Nem bántam meg.



Mivel te szereted így nálatok máshogy van. Lehet, hogy tényleg nagyon félénk fiú a te esetedben is. Úgyhogy lépj. Hívd el valahová, mondd hogy sűrőbben kéne találkozni, és csókold meg.

2010. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már mondtam neki..

nemhiszem,hogy annyira félnie kéne,már volt másfél évig egy barátnője..:(

Talán tényleg nem éri meg Vele lenni..:(

2010. szept. 19. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez igenis járás. a szó eredeti értelmében. a lábaik mozgatásával előrelahadnak... és ha még egymás mellett is mennek, akkor együtt JÁRnak... : )
2010. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!