Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :S Nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :S Nem tudom hogy mit akarok?! Egyedül vagyok ilyen a korom beliek között? L/16

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már több mint egy éve ismerek. Hihetetlen hogy milyen jól elvagyunk, és mint barát nagyon szeretem. Ő a legjobb barátom, ebben már biztos vagyok. De most ott tartunk, hogy talán több is lesz. Csak az a probléma, hogy mint pasi, nem igazán jön be. Sőt. De mint ember. áh :S Mindig számíthatok rá, mindenben meghallgat és segít, mindig mondja h nagyon fontos vagyok neki, meg h sokat jelentek, hiányzom stb. Nem rég mondta, hogy több vagyok számára mint barát, de még nem szerelmes. Viszont azt is mondta, hogy nagyon úgy érzi, hogy ez ki fog alakulni benne. Ezzel én is így vagyok. Körülöttem mindenki azzal jön, hogy úristen milyen csúnya. És tudom h ez nem kéne érdekeljen, de mégis. Ha nincs testi vonzalom, nincs szerelem. Vagy nem? Nagyon gáz vagyok? Viszont van még egy probléma (már ha ez annak mondható) 7 év van köztünk. (EZZEL NEM LENNE GONT! EZ TUTI) De mégis félünk h mit szólnának. Ezt ő is mondta. Ebben kéne segíteni nekem...:S őszintén szólva még én sem tudom hogy mit akarok :S

De nem akarom h úgy érezze csak hülyítem


2010. szept. 19. 11:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy történetem.Nekem is volt egy nagyon jó barátom nagyon szerettem vele együtt lenni,úgy éreztem vele mindent megbeszélhetek.Ahogy lenni szokott a fiú itt is többet érzett irántam és felajánlotta,hogy járjunk.Én belementem mondván egy próbát megér.Persze külsőre én sem vonzódtam hozzá kezdetben,később azonban megtetszett.Egy jó darabig elvoltunk,de aztán megint felléptek nálam a "problémák".Mint embert szerettem,de mint pasi már nem vonzott.Én odáig jutottam,hogy már meg sem akartam csókolni.
2010. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Krissz93 ***** válasza:
paradicsomszósz
2010. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Rohadjanak meg azok a csajok akik így hülyítik szegény fiukat,inkább ne jöjjenek velük össze minthogy a végen összetörjek a szívüket!


én is így jártam csak én a fiú vagyok!

2010. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!