Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :S Nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :S Nem tudom hogy mit akarok?! Egyedül vagyok ilyen a korom beliek között? L/16

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már több mint egy éve ismerek. Hihetetlen hogy milyen jól elvagyunk, és mint barát nagyon szeretem. Ő a legjobb barátom, ebben már biztos vagyok. De most ott tartunk, hogy talán több is lesz. Csak az a probléma, hogy mint pasi, nem igazán jön be. Sőt. De mint ember. áh :S Mindig számíthatok rá, mindenben meghallgat és segít, mindig mondja h nagyon fontos vagyok neki, meg h sokat jelentek, hiányzom stb. Nem rég mondta, hogy több vagyok számára mint barát, de még nem szerelmes. Viszont azt is mondta, hogy nagyon úgy érzi, hogy ez ki fog alakulni benne. Ezzel én is így vagyok. Körülöttem mindenki azzal jön, hogy úristen milyen csúnya. És tudom h ez nem kéne érdekeljen, de mégis. Ha nincs testi vonzalom, nincs szerelem. Vagy nem? Nagyon gáz vagyok? Viszont van még egy probléma (már ha ez annak mondható) 7 év van köztünk. (EZZEL NEM LENNE GONT! EZ TUTI) De mégis félünk h mit szólnának. Ezt ő is mondta. Ebben kéne segíteni nekem...:S őszintén szólva még én sem tudom hogy mit akarok :S

De nem akarom h úgy érezze csak hülyítem


2010. szept. 19. 11:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

11:46

Neked is köszi :)

(ez nem ide tartozik, de azért megkérdezem h mit gondoltok)

szerintetek ha kb fél éve drágá-nak hív, az jelent valamit, vagy egy jóbarátot is hívhat így, minden komolyabb ok nélkül ?.

2010. szept. 19. 11:49
 12/23 anonim ***** válasza:

attól függ milyen a viszony . én tesómnak szoktam mondani

: kicsim, édesem , angyalom, szerelmem persze azt csak viccből.

2010. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

én van h minden komolyabb ok nélkül mondom. egyik baráti bnőmet, még régebben, mikor nemvolt barátnőm, hívtam drágaságomnak, ő is ugyan úgy.. és nem akartunk igazándiból semmit. talán 1-2 szer most is mondom, de csak fárasztó, vagy hasonló értelembe. :D


11.35 voltam megint

2010. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

az jutott még eszembe, hogy mivel nem vagyok szerelmes, attól még el érhetem e a rózsaszín felfőket VELE...

asszem szeretnék vele lenni meg minden, de valamitől mégis félek :S

még én sem tudom h mivan xd :S

2010. szept. 19. 11:58
 15/23 A kérdező kommentje:

meg ha már ott tartunk h félek...

a korából IS kifolyólag, ha össze is jönnénk, előbb utóbb biztosan szeretne velem lenni (úgy) én pedíg még egyáltalán nem érzem h kész lennék. és tudomh ha szeret akkor vár, de engem akkor is zavarna

2010. szept. 19. 12:01
 16/23 anonim ***** válasza:
a sexnek nem egyből kell megtörténnie. szóval nyugi
2010. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
EZ a csúnyaság dolog...pár év múlva majd kinövöd és azt fogod gondolni magadról hogy milyen gyerek voltál hogy a bnőidre hallgattál mint a saját szivedre. SZóval...egy próbát megér :)
2010. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

ugyan ezen gondolkodom én is xd

hogy ez mekkora egy gyerekes dolog...

2010. szept. 19. 12:28
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia. Én is hasonló helyzetben voltam pár éve.

A legjobb barátom többet akart tőlem és én nagyon szerettem őt mint embert és bár sokaknak tetszett nekem valahogy mégsem jött be..nem volt meg a vonzalom. Mégis összejöttem vele mert nem akartam elveszíteni. Eleinte minden jó volt, még úgy is h nem voltam szerelmes, mert nagyon szerettem. Velem veszítettem el a szüzességem és eleinte nem volt semmi gond szexuálisan de egy idő után kiütközött hogy nem éreztem iránta vonzalmat. Nem kívántam a szexet..legalábbis vele nem..folyton hazugságokat kellett kitalálnom h ne kelljen lefeküdnöm vele. Majdnem 2 évig húztam ezt mire végre erőt vettem magamon és kiszálltam ebből. Borzasztóan utálom magam h ennyi ideig hazugságban tartottam őt és h megbántottam. Persze ezt ő nem tudja. Nagyon nagy bűntudatom van és hiába szeretem őt nagyon időpocsékolásnak tartom ezt az időt:( Ha visszacsinálhatnám nem jönnék vele össze. Tanulj a hibámból és egy korábbi hozzászóló hibájából. Mi tapasztalatból beszélünk. Sok szerencsét.:) 19/L

2010. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon köszönöm h írtál

Sajnálom ami veled történt :S

Hát mostmár végképp nem tudom h mi lesz...

Miért ilyen nehéz és sz*r ügy ez?! :(

2010. szept. 19. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!