Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :$ Életem talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :$ Életem talán egyik legnagyobb döntése, és nemtudom egyedül meghozni

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Most mentem 9.ik osztályba,és azthiszem beleszerettem egy srácba az osztályból:S

De van barátom,már 7hónapja,és nagyon sok minden köt hozzá..:S

2éve ismerem,és már tavaly is együtt voltunk 2hónapot:(:(


Egész nyáron majdnem minden nap találkoztunk,eggyütt nyaraltunk,vele vesztettem el,és amíg nem kezdődött el a suli nagyon szerettem,most pedig,kezdem úgy érezni,hogy kiszerettem belőle:S

De mégis,szeretem..:S

Szerintetek mit tegyek?

Utóbbi időben sokat veszekedtünk a barátommal,általában féltékenység miatt,mert érezte hogy valami nincs rendben,de én végig azt állítottam,hogy őt szeretem,közbe én sem tudom mit is szeretnék:S:S:S

Nekem is bejön az osztálytársam,meg én is neki:S:S

Segítsetek:S

A fiú azt mondta,hogy próbáljam meg az új sráccal,mert másképp nem fog kihülni a szerelmem iránta,és addig fogom kívánni,amíg meg nem kapom:(

Nagyon szeret engem a barátom...Tudom..Érzem,és azt is hogy nagyon rossz ez a helyzet neki is,mert mindent megtett eddig értem...Nemtudom mit tegyek:'(:'(:'(

És még így se akar elveszíteni:S:(

Lehet még jövője a barátommal a kapcsolatnak,vagy vágjak bele az újba?:S

MIT TEGYEK?:'(

Nem akarom elveszíteni a barátom,de nemtudom szeretem-e még:(


2010. szept. 18. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudod eldönteni,de ha már eszedbe jut hogy esetleg egy másik fiúba vagy szerelmes akkor már biztos nem szereted őt annyira. Szerintem csak úgy sajnálatból ne maradj vele attól neked is és neki is rosszabb lesz. Tavaly az egyik osztálytársam volt ugyanilyen helyzetben és ő otthagyta a régi barátját és nem bánta meg. remélem tudtam seg
2010. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*előző vagyok valamiért elküldte hamarabb. Szóval remélem hogy tudtam segiíteni neked.
2010. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát.... rohadt fiatal vagy. Neked az életed döntésének tűnik, hidd el a köv 10 évben lesz egy pár ennél nagyobb kaliberű döntésed is. Szerintem ne analizáld túl a helyzetet. Dönts intuíció szerint, ne akarj érvelni. Az cselekvésből többet fogsz tanulni mint a tétovázásból, hezitálásból.
2010. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hmm..
2010. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

9.-ben máris 1 éve barátod van, akivel le is feküdtél, és már a 2.-on töröd az agyad? Először is: döntsd el, hogy akkor most szereted-e vagy sem.

Ezután győződj meg róla, hogy a másik fiú biztos-e, hogy járni akar veled, és kérlek rd le nekünk hol tartassz a másodikkal.

Ezek után dönts.

2010. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jujj.szetintem ha mar nemszereted a baratod,akkor szakits mert sajnalatbol nem lehetsz vele..amugy ird majd le,hogyan dontootel.:D
2010. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!