Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, most kezdtem el egy sulit és volt egy fiú, aki már második napon nagyon rámkattant, bókolgatott, stb, de nagyon idegesített h ennyire nyomult, nem is ismertem, és nem volt meg az a bizonyos szikra sem.Meg is mondtam neki, hogy az én részemről csak barátság lehet, de ő azt mondta kitartó, szóval mégis elmentem vele egy délután egy beülős-söröző beszélgetős helyre.Nagyon jól éreztem magam vele, kicsit megdobogtatta a szívem.Búcsúzáskor mégis menekültem tőle, mert féltem, hogy többet szeretne.Az azután következő hétvégén nem tudtam eldönteni mi legyen, mert hatalmas ellentmondás volt bennem.A srác életvitele nagyon különbözik az enyémtől, ő szeret kocsmázni és inni, én pedig nem szeretem azokat az embereket, akik csak azért mennek el vhova h lerészegedjenek jóbuli címszó alatt.Állítólag szeret csajozni is, viszont amikor kettesben voltunk teljesen más volt.Úgy döntöttem, hogy nem lépek felé, mert nem illünk össze.Azóta már egy hét telt el, és kezdem jobban megismerni, mivel egy osztályba járunk,lassan már csak rá tudok gondolni, félek, hogy szerelmes leszek, viszont tudom, hogy nem akarok vele összejönni akkor sem.Az is lehet, hogy ő már nem is akar tőlem semmit, mert már nem közeledik úgy.Lehet csak egy csaj voltam a sok közül, de most már belebolondulok.Annyira kettős jellem, és az egyik részét szeretem a másikat pedig nem.Arra is gondoltam, hogy lehet azért kezdett el vonzani, mert már nem látom rajta, hogy kellenék neki.Önző vagyok, mert nem akarom, hogy más lánnyal összejöjjön, nem bírnám ki, viszont én nem tudom neki azt adni, amit ő szeretne...

Igazából már eldöntöttem, hogy eltemetem magamban az érzéseimet, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

19/L


2010. szept. 17. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
EZ OLYAN SZOMORÚ! :S
2010. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%

A 19 éves lányok mindig a szívükre hallgatnak.

Mondjuk az eszükre nem is tudnának. Az majd csak később fejlődik ki nekik. Sajnos így is előbb, mint a fiúké

2010. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Vagyis még látom h néz, szóval nem úgy értettem a márnemközeledik úgyot h már mintha nem is léteznék, csak már nem bókolgat és nem mutatja ki őszintén, hogy bejövök neki.De mikor hülyéskedik nézi hogyan reagálok rá, mindig odajön ahol én vagyok, ha a közelemben van, hozzám ér(..olyankor még nagyon sokáig magamon érzem az érintését, beleborzongok)...
2010. szept. 17. 21:12
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Most öszintén? Normális lánynak tünsz,de ha beveszed ezt a mesét,meg ilyen könnyen befolyásolható vagy akkor majd ne ide irogass hogy kár volt bele mennem..Te irtad: "A srác életvitele nagyon különbözik az enyémtől, ő szeret kocsmázni és inni, én pedig nem szeretem azokat az embereket, akik csak azért mennek el vhova h lerészegedjenek jóbuli címszó alatt.Állítólag szeret csajozni is, viszont amikor kettesben voltunk teljesen más volt." Nagyon romantikus egy kocsmába randizni,ezt a szabadba is meglehetett volna tenni,1 üveg sör még nem a világ ha megadják a módját,lehet sétálni is,és úgy árokba borulni..Sosem értettem meg az ilyen fajta pasikat,csak nyomulni kell és akkor elhivom a csajt eliszogatok,majd ő furcsának véli,és pont ezért belém szeret,mert azt hiszi van bennem valami..Rossz úton jársz az tutti! Az ilyen srácra ne iridkedj,ha én lány lennék és ilyen hire lenne egy pasinak messziröl elkerülném,mert nem most jöttem le a falvédöröl..Nézd meg inkább a DÖGÖLJ MEG TRUCKER c. filmet az pont erröl szól egy ilyen csávoról,és pont hogy mennyire imádják a csajok,ő meg mindegyiknek azt mondja te vagy az "IGAZI" Ajánlom még figyelmedbe ezt a videot is tanulságos! http://www.youtube.com/watch?v=U9Cx0QVM4ms
2010. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igaz még csak 17 éves vagyok, de én is ezzel a gonddal küszködök, viszont é már szerelmes is vagyok. Tudom, hogy nem illünk össze mégis folyton rá gondolok és szeretem az összes hülyeségével együtt. De tudom, hogy nem lehet köztünk semmi komoly. Sajnálom, hogy nem tudok választ adni a kérdésedre:S
2010. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"A szívemre vagy az eszemre hallgassak?"


Rosszul feltett kérdés. Szív és ész sosincs ellentétben, csak akkor, ha valaki nem ismeri önmagát.


"A srác életvitele nagyon különbözik az enyémtől, ő szeret kocsmázni és inni, én pedig nem szeretem azokat az embereket, akik csak azért mennek el vhova h lerészegedjenek jóbuli címszó alatt."


Itt az a kérdés, hogy neked most ezzel a sráccal van-e dolgod, róla akarsz dönteni, vagy a fejedben előre rögzített szövegről ("az olyan emberek, akik csak azért").


"Állítólag szeret csajozni is, viszont amikor kettesben voltunk teljesen más volt."


Amikor veled volt, az nem csajozás volt? :))) Nem értem.


"már nem közeledik úgy.Lehet csak egy csaj voltam a sok közül, de most már belebolondulok."


Az is lehet, hogy meg akar téged szerezni és tudja, hogy azt pont így kell csinálni.


"Annyira kettős jellem"


Néhány napja ismersz valakit és már a jelleméről értekezel... ez vénasszonyos stílus.


"Arra is gondoltam, hogy lehet azért kezdett el vonzani, mert már nem látom rajta, hogy kellenék neki."


Ez nagyon is lehetséges, okosan látod.


"Igazából már eldöntöttem, hogy eltemetem magamban az érzéseimet, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre."


Az a véleményem, hogy nem lenne értelme erőltetni ezt a kapcsolatot. Ha nagyon vonzana ez a fickó, akkor nem beszélnél ennyit a témáról, hanem egyértelmű lenne az egész és cselekednél.

2010. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is elkerülöm az ilyen fiúkat, ezért közöltem már vele az elején, hogy csak barátok lehetünk,de viszont van egy művészi oldala is,én meg egy kis naív művészlélek vagyok, ezért lassan beleborulok....hiába fogom fel ésszel, hogy nem szabad.De ennek ellenére sem megyek bele abba, hogy vele összejöjjek.
2010. szept. 17. 22:06
 8/23 A kérdező kommentje:
22:02 köszi a véleményt, sok igazság van benne, viszont van amit cáfolnék, az h a jelleméről beszéltem annak ellenére h pár hete ismerem, azért lehetséges, mert hiába csak felszínesen, de már akkor is ismerem vmennyire és vhogy ki kellett fejezni magam..A cím az csak random ötlet volt,mert nem tudtam normális kérdést feltenni.És hidd el, nem akarok én róla beszélni, nem is gondolnék rá, de vhogy ki kell adnom magamból...
2010. szept. 17. 22:15
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nekem is ismerős az érzés. Én nem mentem bele. És rossz volt. Nagyon. Minden nap szenvedtem az érzéstől, mert szerettem, de még sem lehettem vele, mert az eszemre hallgattam és elutasítottam. Utána meg már a srác is feladta (nem úgy mint a te barátod/haverod) és akkor meg azér fájt, mert tudtam, hogy most már bármit csinálok, nem jöhetünk össze.


Szóval szerintem egy próbát megér,aztán ha nagyon nem illetek össze az úgy is kiderül és akkor még mindig van kiút. Hidd el, ebben az esetben igaz az idézet, hogy jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.


Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

19/L

2010. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer a szívemre hallgattam, jól döntöttem. Aztán az eszemre, és mindent elrontottam... Cselekedj úgy, ahogy szíved súgja!
2010. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!