Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek a jó pasiknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a jó pasiknak?

Figyelt kérdés

Nemértem mért nem találok egy rendes párt magamnak. Hosszú egyenes hajam van, 165cm/57kg, homokóra alakkal, szép nagy mellekkel meg minden, de nemtalálok hozzám illő pasit :( (fiúk pl szerintetek?)

17/L


2010. szept. 17. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Már a kérdés feltevése is az okokra enged következtetni.
2010. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 AVATAR282827 ***** válasza:
még mindig az előttünk szólónak van igaza...csatolj egy képet, meg írd le hogy neked mi az elvárásod...
2010. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a másik oldalról.


Most dramatizálok egy picit, hogy megértsd:

Mivel a külsődet tartod magadon is említésre méltónak egy párkapcsolatnál valószínűleg a jellemed is ilyen lehet.

Boldog leszel majd egy olyan pasival akinél nem azon aggódsz hogy megcsal, hanem hogy mennyivel. Fogalmad nem lesz, hogy lehet az, hogy a többi csúúúnya fujj undi srác barátnője nem lila monoklis szemmel megy néha bulizni. És kineveted őket mert ronda a pasijuk...

Nem találsz magadhoz illő pasit?

Az a baj hogy Ostoba vagy és te nem illesz a pasikhoz.

2D-s kategória lehetsz. "Dugd és Dobd".

Ha zavar az előző dramatizált feltételezés akkor szállj magadba és tégy róla hogy ne legyél ilyen.

2010. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mert az arcod nem szép.
2010. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
már nem azért de a fiúk nemcsak a melleidet nézik!!!!
2010. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is csúnya lehet az arcod...
2010. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
küldj képet:) Privátba is jó.
2010. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:) le kellett vna írnom h nem vagyok sem egoista, sem ribanc. A külsőmmel persze vannak problémáim amiket csak én látok valósznűleg és az arcom nem csúnya,de természetesen az sem tetszhet mindenkinek. A belső értékeim tartom fontosabbnak. Szeretem az állatokat meg segíteni másoknak, nem dohányzom meg még sok más.

Az ideális páromat kedvesnek, okosnak, jó fejnek képzelem, aki szeret szórakozni és tetszik benne valami:)

(de semmikép sem cigány)

2010. szept. 18. 12:40
 19/21 A kérdező kommentje:
szóval még megkérdezném h hol találok ilyen embert?
2010. szept. 18. 12:46
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs a nőknek önismeretük? Miért akar minden nő "jó pasit", még a nem jó nők is? Mi lenne, ha minden fiú is csak bombázót akarna? Mert az ugyanaz, mint a jó pasi, csak nőben. De ugye, nem akar minden fiú pont bombázót? Na, hát ez az. Nézzetek már a tükörbe, és lássátok meg, TI milyenek vagytok, milyen illene hozzátok! Ne jó pasit akarjál, hanem olyat, aki intelligens, szimpatikus személyiségű, és még tetszik is, még ha nem is egy Brad Pitt. Hidd el, a másik nem akkor is az, ha nem tökéletes és jó lehet vele együtt lenni akkor is. A személyiség fontosabb. Nekem sem csak a jó nők tetszenek. Inkább a kedves, barátságos, aranyos lányok. Ha párt választasz, nem lót veszel.
2010. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!