Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-17 körüli lányok bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 körüli lányok bejönne nektek egy ilyen fiú? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
16 éves magas Kicsit hosszabb hajú fiú (nem copfos vagy ilyesmi:D) Termetesebb testalkatú de nem kövér és mackósnak sem mackós, de kigyurva sincsen. Gitározik, szinte mindenféle zenét szeret (kivéve Rap) de legfőképp Rockosabbakat. Nyugodt természetű néha csendes az ismeretlen emberekkel de ha megnyílik akkor imád röhögni meg hülyéskedni, de komoly dolgokról is lehet vele beszélni. És kicsit zavarja a mai tinitársadalom egypár hülyesége :D
2010. szept. 16. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

hülyeség alatt mit értesz? cigi, pia hasonlók?

am tetszik hogy gitározol, tetszik hogy rock-kosabb vagy:) én is az ilyen zenéket szeretem, de nekem a kivétel a disco és nem a rap:D

lehet a belső tulajdonságaid kicsit zavarnának, én hangos vagyok, és szeretem a határozott fiúkat akik ki mernek állni. de lehet ha ismernélek mást gondolnék, hülyülős oldalad okés.

L/16 :)

2010. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hülyülés az hülyülés de amúgy pia jöhet persze nem minden nap cigizni meg nem cigizek és nem is vágyom rá.

Én is tudok hangos lenni ha valaki előtt megnyíltam:D Mondjuk határozott az nem vagyok annyira mert nagyon sok mindennel úgy vagyok hogy nekem mind1 vagylesz*rom:D

2010. szept. 16. 20:23
 3/10 love,smile,have fun válasza:

biztos vagyok benne hogy találsz magadnak valót(:

aki szeret az így szeret.. tök rendben vagy amugy:D

2010. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Allevyn válasza:
képet mutass édes, képet:D
2010. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Allevyn válasza:
Képet édes, kéépet:D
2010. szept. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha gondolod privátba megbeszélhetjük :D
2010. szept. 19. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
sok ilyen pasi van,nem kell a futtatás..
2010. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
RÖFF!
2010. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Áááá,álompasi. *.*
2010. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh köszi :D
2010. szept. 21. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!