Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy a mostani 12-13 éveseket lepisisezik és azt mondják,hogy nem elég érettek egy kapcsolatra?Megértem én,hogy néhány tini,csak azért "jár" valakivel,hogy menőzzön vele,hogy neki már ennyi idősen pasija van.Viszont vannak olyanok akik tényleg komolyan veszik már annyi idősen a kapcsolatot.Én magam vagyok rá a példa.13 éves voltam,és volt egy fiú aki már nagyon régóta tetszett és belé voltam esve,mint kiderült ő is így érzett irántam.Összejöttünk.Már 2 éve együtt vagyunk ,én 15 éves vagyok ő 17 és úgy érzem számomra ő az igazi.

15/L


2011. okt. 25. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ma 23:12!


Az ilyen ritka, mint a fehér holló... Fogadjunk, hogy már nem vagy szűz.

2011. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"ma 23:12!" ez véletlen került bele
2011. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De igen szűz vagyok.Nem sietem el a dolgot,a barátom pedig addig vár,amíg azt nem mondom,hogy már pedig én igen is készen állok rá!
2011. okt. 25. 23:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert 12-13 évesen legozzanak. Jobban járnak.
2011. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

tudod mit? nem is fogom elmagyarázni neked. ha meg akarod érteni, majd 20 év fölött gondolj vissza jó? arra, hogy ki voltál 12 évesen, ahhoz képest, aki akkor leszel.

nem mondtam semmi kritikát, ne értsd sehogy. majd akkor megérted.

2011. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 23:24!


Duma... max fél év és szétteszed a lábaidat. Onnantól pedig te sem fogsz különbözni a többi éretlen tinitől.

2011. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:

mert az éretlenség legfőbb bizonyítéka, hogy felnőttesdit játszanak. ha valóban koruknak megfelelően érettek lennének, akkor tudnák, hogy párkapcsolatuk még 1000 lehet, de a gyerekkoruk soha többé nem jön vissza.


hát ezért :) meg akkor is számba venném a vadászpuskát de sofort, ha a lányom 13 éves korában pasizna. mert ott akkor a nevelésben valami el lett k*rva. nem kicsit, nagyon.


29/n

2011. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van,viszont van aki tényleg tud értékelni egy kapcsolatot.Viszont köszönöm a válaszaitokat! :)
2011. okt. 25. 23:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt érzem gondnak, hogy ennyire felnőttesen viselkedtek és ennyire "éretten" veszel egy kapcsolatot. Gyerek vagy, nem minifelnőtt, ezt neked is be kell látnod. Nem kell házasságot megélni, ha 15 évesen azt gondolnád egy srácról, hogy helyes és ennyi, még az is talán korán lenne. Hát még a randizás.

Én 15 évesen önmagammal voltam elfoglalva, mint ahogy minden gyereknek önmagával,a személyisge fejlesztésével kell/kellene foglalkoznia, mert úgy tud kialakítani később és folyamatosan értékes kapcsolatokat, hogy megbirkózik a bizonytalanságaival, hibáival, és ehhez elég időt szán magára. Ez meg csak belülről jöhet, a kapcsolataid formálhatnak rajtad, de az önmeghatározást magadnak kell elvégezned, önmagadból kiindulva. Jelen életkorban az értékes idő pazarlása.

Ezért fura az ilyen nagyon tiniszerelem, mert túl korai, sok mindenről lemaradsz.


Kivéve persze ha számodra ő családpótlék, akkor megértem.

2011. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem csak a mostaniakat, és leginkább azért, mert elfelejtik ők mienek voltak akkor.
2011. okt. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!