Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy a mostani 12-13 éveseket lepisisezik és azt mondják,hogy nem elég érettek egy kapcsolatra?Megértem én,hogy néhány tini,csak azért "jár" valakivel,hogy menőzzön vele,hogy neki már ennyi idősen pasija van.Viszont vannak olyanok akik tényleg komolyan veszik már annyi idősen a kapcsolatot.Én magam vagyok rá a példa.13 éves voltam,és volt egy fiú aki már nagyon régóta tetszett és belé voltam esve,mint kiderült ő is így érzett irántam.Összejöttünk.Már 2 éve együtt vagyunk ,én 15 éves vagyok ő 17 és úgy érzem számomra ő az igazi.

15/L


2011. okt. 25. 23:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első kapcsolatom 11 éves koromban volt, de nem is tartott sokáig olyan 2,5 hónapig, viszont nem javaslom senkinek. Egy lánynak megtetszettem, ezt kijelentette én gondoltam, miért ne, ezt is ki kell próbálni...szerencsére olyan könnyedén is vettem, többször megbántottam, önző gyerek voltam szóval ne ne és ne! (A csaj kitartása miatt tartott ilyen "sokáig"... én csak egy gyerek voltam akkor, úgy is viselkedtem szóval még ráértek ilyen idősen.
2011. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!