Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? ( bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én jelenleg Angliában élek és van egy angol barátom.Kicsit komplikált a dolog.Csak két hónapja vagyunk együtt, és elvitt Spanyolországba egy hétre nyaralni, majd nyaralás utolsó napján megkérdezte hogy mit gondolnék arról hogy maradjunk csak barátok. Tömören melegebb éghajlatra kívántam, majd végül meg "tudtuk beszélni", ami annyit jelentett, hogy hétvégén happy ever after, majd ahogy elmentem tőle, két órával később chaten megint felhozta a témát. De mondta h Ő nem akar szakítani és nem értem őt. Próbáltam vele beszélni hogy ez most hogy működik nála, ugyanis ő mondta ki előszór hogy szeretlek,és most h lehet h nem tudja? Azt mondta várjak és akkor majd ha személyesen találkozunk akkor beszélünk. Ugy volt hogy holnap az okt. 25 dikén találkozunk, erre pénteken azt mondta h Ő elmegy nyaralni hétvégén, hétköznap meg nem ér rá, így csak novemberben találkozunk talán. Nem értem Őt most mi értelme húzni? Hagyjon akkor engem békén, és kész.. de hiába mondom neki h jó akkor szakítsunk mert nekem ez nem pálya, nem vagyok pincsi hogy várakozzak egy hapsi miatt ráadásul..:S De nem, nem Ő nem akar szakítani csak gondolkozik.:S

Ehhez hozzájön az hogy feltűnt a magyarországi volt barátom, akivel meg nagyon jókat beszélgetek és nagyon kedves velem, Viszont több ezer km-re van.. Viszont teljesen elkeserít hogyha haza tudnék menni akkor, talán nem kéne ilyenekkel szenvednem ,mert tudom h Ő még mindig feltétel nélkül szeret, és a kiutazás miatt szakítottunk végül is. szóval nehéz... Nem tudom mit tegyek..:(

Várjak az angolra, vagy szakítsak vele én sms-be vagy valahogy? (az a baj h az nem az én stílusom..:S)egyáltalán beszélgessek még a magyarral? vagy Ő csak azért rendes velem , mert tudja hogy bajban vagyok..:S

Előre is köszönöm a válaszokat...L23


2011. okt. 24. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem ezzel szakits.. de az exeddel se kezdj el ujra semmit.
2011. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:

Hajtsd el az inglis pasit a fenébe, azt sem tudja, mit akar, nem érdemes rá időt és energiát pazarolni.


Véglegesen jöttél Angliába, vagy csak egy időre? Mert ha nem végleg, akkor miért szakítottatok a barátoddal, Anglia nem a világ végén van, csak 2 és fél óra utazásra. Maradhattatok volna távkapcsolatban is, amíg visszaköltözöl.

Ha meg véglegesen jöttél ki, akkor meg nincs értelme magyar srácban gondolkodni, egy életet azért nem lehet távkapcsolatban leélni.

2011. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy volt elöször , hogy kint szerzünk neki munkát és utánam jönn. Azonban a hellonál megakadt az angol tanulásban így sajnos ez nehezen ment. Au pairnak jöttem ki, és úgy döntöttem már h kint maradok, lehet h egyszer hazavisz még a sors, de sajnos ahogy hallom a híreket, egyszerűen nincs értelme..:'(
2011. okt. 24. 20:42
 4/4 bánomisén ***** válasza:

Ez esetben kezdj egy teljesen új fejezetet az életedben. A magyar srác ott, te itt, egy életen keresztül ez nem kapcsolat. Zárd le a múltat és engedd, hogy ő is hadd járja a saját útját.

Keress valakit, aki normális, az angolok között is akad ilyen, ha nem is sok ;-)

2011. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!