Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy ideje msnezek.Elhívtam hogy menjünk el valamerre és aztmondta szivesen elmegy velem.Nemtudom hogy tetszem-e neki vagy csak barátként akar jobban megismeri,de én teljesen odavagyok érte....szinte egésznap csak Ő jár a fejemben... Mit tegyek hogy legyen is valami a dologból?Simán adjam önmagam és kész lesz ami lesz? Nemgondoltam semmi komoly dologra először csak hogy elmegyünk egyet sétálni,fagyizni közbe dumálunk megismerjük egymást élőben stb. Eddig csak egyszer találkoztunk élőben de sietnem kellet szóval kb csak 5percet tudtunk beszélni :)
2010. szept. 16. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
simán add önmagad és ismerjétek meg egymást :)
2010. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 16. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem is önmagadat add :)

amugy milyen a te és ő stílusa?? :)

2010. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez jókérdés.. :D viszont elég sok dolog van amiben hasonlítunk és ugyanazt gondoljuk róla:) nemtudom ilyen kimondott stílus nincs...ilyen laza :)
2010. szept. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!