Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszólnak miatta, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszólnak miatta, mit csináljak? (LENT)

Figyelt kérdés
a barátommal együtt vagyunk 1,5 honapja.. még nyáron jöttünk össze akkor jo volt találkozgattunk nemvt semmi ilyesmi problémám. a baj az h most h elkezdődött a suli és vhogy nemszeretek kézenfogva sétálgatni vele nemszeretek vele mások elött csokolozni sem..:S nem vele van a baj..csk az h akikkel lennei szoktam suli után(Haverok) beszologatnának érte h ien ciki amolyan ciki.. és ezt nemszeretném. a srácnak nemmondtam még el de megbántani se akarom.:S de vhogy érzi sztem..:S. szeretm ne irjátok h azért mert nemszeretm mert nemigyvan :S csk nemtom h mitcsináljak v hogy vegyem magam rá arra h merjek vele mutatkozni :S. L/17
2010. szept. 15. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
vágd le a pasid felyét és ásd el
2010. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendes válaszokat léccives.
2010. szept. 15. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
magyarul,szégyelsz vele menni. hát ez nagy hiba.nagyon bunko dolog h ezt csinálod a pasiddal.én a helyébe otthagynálak.
2010. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira szereted ahogy leírtad, akkor miért érdekel mit szólnak mások?

Ha belekötnek, majd te megvéded, de szerintem ő is magát. :)

Én a fiú helyében téged hagynálak ott, mert szégyellsz!

Állj ki a szerelmedért, mert igen is érzi, hogy megtagadod őt mások előtt.

2010. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biztos irigykednek h neked van valakid aki normális is, és nem csak arra kellesz neki mint a többi srácnak!
2010. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

barátodnak lennék úgy vágnám a kedves haverokat képen, hogy fogorvosok serege gazdagodna meg belőle amíg visszarakja a fogakat.

Mondjuk ez én vagyok...

2010. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a barátod helyében lekevernék neked egy jó nagy pofont...
2010. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bolondok vagytok,ne bántsátok már! nekem is volt tini-koromban ilyen problémám. Nem is tartott a sráccal 2hétnél tovább. Aranyos volt, de nem egy full jó pasi...a barátaim meg én persze a suli főkolomposai voltunk, így ciki volt a sráccal megjelenni. Szerintem ha szégyelled, hagyd ott, gondolj bele, hogy elmenetek vacsorázni vagy koncertre és ott is szégyellni fogod, semmi értelme.Nem véletlen , hogy a szép lányok vagy a jó pasik nem járnak a másik nem csúnyábbik tagjaival, még ha vonzódnának is egymáshoz, akkor is kivitelezhetetlen a dolog. 23/L
2010. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló tipikus mai felszínes plázaribi...
2010. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és fogalma sincsen a szerelem fogalmáról,lényegéről!!!
2010. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!