Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon randa vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon randa vagyok, és még az utcán is beszólnak miatta, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 15:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
12%
sámli+kötél
2010. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
köszsönöma válaszod! én is pont erre gondoltam.
2010. okt. 24. 15:22
 3/42 anonim ***** válasza:
de mi a csúnya rajtad?
2010. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
minden,én se tetszek magamnak,soha nem is monmdtam,hogy szép vagyok,de ,hogy ennyire ronda lennék!! nem gondoltam volna,oylan a fejem,mint vmi figyatékosnak,szal gusztustalan rajtam minden:(
2010. okt. 24. 15:25
 5/42 anonim ***** válasza:

biztos nem olyan gáz

csak látják rajtad h téged is zavar ezért még rátesznek egy lapáttal. de ha képet raknál fel akk könnyebb lenne megmondani h mivna

2010. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Más frizura, egy pici smink (szemcerka pl, vagy pattanások ellen korrektor) bár attól függ lány vagy-e :D, valami jól kinéző sapka (nem, nem olyan ami eltakarja az egész fejed nem az a lényeg!), más stílus...így nehéz megmondani hogy pontosan nem tudjuk mi rajtad a "csúnya".:S
2010. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

biztos nem olyan vészes

rakj fel egy pikcset h lássuk

2010. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
áá,aki nagyon kiváncsi írjon privit és elküldöm,de így nem szeretném kirakni... egyszerűen minden csúnya rajtam:( borzalom:S egy snekinek érzem magam!
2010. okt. 24. 15:32
 9/42 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan küldhetsz képet, nem fogom felrakni se ide se sehova, megpróbálok segíteni ha tudok és ha szeretnéd:)

És ugyanide írok neked hogy mi lehet a "gond". :)

(17/L)

2010. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Attól függ, fiú vagy v lány. Ha lány vagy, simán találhatsz olyan fiút, akinek nem számít a külső. De ha gondolod, küldhetsz képet nekem is, aztán meglátjuk, lehet h nem olyan rossz a helyzet :)
2010. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!