Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon randa vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon randa vagyok, és még az utcán is beszólnak miatta, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 15:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy matyóhímzés egyébként, szóval megértem a problémád.
2010. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat,mindekinek elküldtem a képet,akinek tudtam,kivéve,ahol nincs beállított e-mail:S
2010. okt. 24. 22:20
 33/42 anonim ***** válasza:
Nekem nem küldtél :S
2010. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"és még az utcán is beszólnak miatta"

Ez semmit nem jelent..A lányok örökösen beszólogatnak egymásnak merthamár a másiknak hosszabb,szőkébb,szebb a haja,vagy ha szebb a körme,szolis a bőre,és neadjisten még kékszemű és vékony is ( ilyen vagyok én is amúgy:D ) örök riválisnak tartják,és próbálják örök célpontnak tenni.Főleg suliba megy ez amúgy.Bekerülsz gimibe egy új közösségbe.Mindenkinek megvan a maga "posztja".Az osztály legszebbje, a suli legszebbje, a legjobb alakú lány, a legnagyobb mellű, stb:D Namostha te odakerülsz és jobb vagy akármelyiknél is,már RÖGTÖN kiszúrnak és rögtön riválist is látnak benned, ( lehetsz te amúgy a világ legédesebb lánya:) ) kikészítenek.Háthamég tetszel is a helyi elitnek.Véged:D Ez a női féltékenység örök körforgása.Ez ezért,az meg azért irigy.:)


Aztán vannak azért télleg reménytelen esetek.Kócos haj,karikás szem,szakadt ruhák,erőltetett nyomorék netes szövegek..:S Ők vagy észreveszik magukat,vagy legközelebb (sajnos) az egyetemen néz majd fel rájuk valaki hogy hűdeokosak,deha még buták is,hatalmas hátránnyal indulnak.


Kegyetlenül hangzik,de ez az igazság.


Amúgy nem tudom hány éves vagy ( lehet írtad,de elfelejtettem:D),de..


Általánosba célpont voltam.Nem nagyon bírtak,én se őket.Bementem,lehallgattam az óráim,hazamentem.Lesz*rtam a sulit,az osztály meg az iskolatársaimat is.Lehethogy ez volt a baj amúgy:D Nademindegy..Nem szerettem oda járni,nem tetszett a közösség,meg amúgy semmi.Utáltam.:)


Aztán most.Középsulis vagyok,és a suli középpontja.Pedig 8.hoz képest annyit változtam,hogy befestettem a hajam platinaszőkére,és nagyon odafigyelek magamra.Najó, kicsit talán jobb lett az alakom ( már nem vagyok olyan nagyon vékony.:) ),meg azért a szőke is dobott rajtam,nameg sminkelek,hajatvasalok,meg járok szoliba.Szerencsére ( és ezt rengetegen észrevették ) nagyon nyitott lettem,és bár 1. benyomásra ( tipikus,buta plázacica,minekjöttezide?) kb mindenki ezen a véleményem van,utólag odajönnek,és elmondják,hogy hihetetlen kellemeset csalódtak bennem,mert szinte minden témához ( főleg ami érdekel ) hozzátudok és hozzá is szólok,és kb semmi baj nincs a viselkedésemmel.Általánosba meg ( lehet,hogy már 13-14 évesen is ennyire megy a rivalizálás?) célpont voltam.Azóta akikkel összefutok ex oszt.társakkal köszönnek,(azok,akikkel régen kölcsönösen nem bírtuk egymást)megkérdezik mi van velem,és szemmel láthatóan sajnálják,az akkori viselkedésüket.Ezt csak azért írtam le,hogy soha ne keseredj el,vannak még csodák.:)


Nekem is küldhetsz képet amúgy.:)

16L

2010. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy ronda . :) Csak sokat mosolyogj (ami nalam a legfontosabb volt) Amugy en sem vagyok gyonyoru szerintem.. :( De amiota odafigyelek a ruhaimra, kormeimre es legfokebb a hosszu sotetszoke hajamra azota nagyon szeretnek a gimiben. Az altalonsban utaltak es allandoan csesztettek csufoltak, most meg nolam mindenki ir, hogy mivan veled? Hogy vagy? stb. Ott meg koszonni sem voltak kepesek.... Te neked is ezeket tudom, javasolni es ne legyel felenk, mert en is az VOLTAM. :D
2010. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Megkaptam a képet.:)

Ugyanmár..:)

Sokkal rosszabbra számítottam..Én nem otthon élek.7fiúval élek együtt és néha jön hozzánk egy csaj hétvégente.Mindenki b*sztatja mert egy reménytelen undorító lány,és eljátszik folyamatosan engem..:D Kényeskedik meg plázacicáskodik örökösen.És eza hozzá társult kinézettel nevetséges:D

Én kb olyan kaliberű csajra számítottam,és mégse..Az a csaj ezerszer sz*rabb nálad mégis eljátsza az istennőt.Őszinte véleményt kértél,őszinte leszek.


Te átlagos vagy.

Nem vagy gyönyörűenszép,nem vagy egy playmate,de nem vagy a másik szélsőség se.Nincsmiért aggódnod.

Viszont..Én úgyérzem ( és rengeteg fiú barátom is ) hogy nagyon megtudom mondani hogy melyik nő hogy néz ki,mitől lehetne jobb.Szerintem először mindenképp fogynod kéne.Sokat segítene ha megmondanád,hány cm és hány kg vagy.Akkor tudok pontosabb adatokat is mondani.A szemed iszonyatszép..De a szemöldököd,és az 1.képen az elkenődött szemsmink,meg a 3.on az a fekete..Nagyon elrontja az arcod,és senki nem a szemedet nézi,hanemhogy mennyire nem találtad még el milyen smink állna neked jól.Élénk színekkel sminkelj,vagy a föld színeivel.Ősszel amúgyis mindig a föld színei a divat a sminkbe.Meg nagyon szép is:) Természetes,alig látszik,de mégis dob rajtad.a feketét kerüld el az egész arcodon a szempillaspirálon kívül.A szemöldököd szedesd ki ívesre kozemtikussa.Ilyen háromszögszerűre,persze olyan lágy íve legyen ne az a KiszelTüncis:D Párszáz ft.Vagy rajzoltasd valami természetes,szép halványbarnával.Ez se sokkal drágább.És csak havonta kell járni kozmetikushoz újrajzoltatni meg esetleg gyantáztatni.:)Az anyajegyeidre használhatnál korrektort.Alapsmink.Se suliba se sehol nem durva,hisz szépít,és semmi túlás nincs benne.Plussz az apró bőrhibáidat is elfedi.;) Leírva soknak tűnik meg eléggé kifejtettem,de a lényege csak annyi hogy felejtsd el a fekete sminket,az elkenődött smink legyen tabu ( legyen nálad mindig kistükör : ) ),a föld színeivel sminkelj,és szedesd ki a szemöldököd.

A hajad olyan nagyonsemmilyen:S

Vasald. vagy Göndörítsd.

De ez a "köztes" nem a hullámost érzem köztesre hanemhogy ilyen semmilyen..:S Szörnyű.

Menj fodrászhoz.

[link]

Válogass..;)

A szőke melír sokat dobna rajtad.;)

[link] hajkereso/adatlap.php?id=2461&pagea=16

Ez tökjól állna neked.NEm tetszik?:) Persze a teteje lapos legyen,mert elsőre ez túl extrém lenne amúgy.Színre meg barna,szőke melírral mondjuk.:)

A szád tökszép telt.Tehetnél rá "barbies" szájfényt.Az mindenkin sokat dob.Vagy átlátszót vagy csillámost.:)

Szoli?Bár az nagy mennyiségbe káros ( én is járok,szóval tudom,de normálisan használva,barnít,és ad egy olyan alapszínt,amire még ha nyáron rábarnulsz napnál,szolicsoda leszel.:D

Én a helyedbe végiggondolnám.:)

Szóval kg és cmre válaszolhatnál,és arra,hogy milyen stílusú rucikat hordasz.Így lehetne még tovább segítenünk.:)

A 16L voltam.:)

2010. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:D

Behülyült az oldal:D

Tettek fel új hajat és a 2.linkre nem azt adja ki amit megkerestem neked.De a lényege,hogy tépett,ritkított,és van egy nagyonritkított oldalfrufruja.:)

2010. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Hát már bocsi, de neked óriás önértékelési problémád van!Először azt hittem, hogy egy csúnyácska lány tette fel ezt a kérdést, de amikor megláttam a képedet, nagyon meglepődtem!Gyönyörű a szemed, szép telt a szád, ha a hajadat kivasalnád vagy teljesen begöndörítenéd szerintem egy bombacsaj lennél, és ezt most nem azért mondom, hogy fevidítsalak, de általában az emberek az ilyen lányokat szúrják ki célpontnak, akiknek jobb adottságai vannak, mint nekik, szóval nem tudom hogy milyen az alakod, de ha kicsit vastag vagy, akkor suli után fuss egy fél órát vagy csinálj valamit, a sporttól amúgy is nő az emberek magabiztossága, és öltözködj csinosabban, meglátod, hogy milyen sikeres leszel akkor még a fiúknál is!Nem a kinézeteden röhgnek az utcán, hanem azon,hogy mennyire látszik, hogy bizonytalan vagy!Ja és nem kell egyk napról a másikra megváltoznod, elég csak apránkét újítanod, majd meglátod, hogy mindenkinek milyen szembetűnő lesz a változtás!Sok sikert!!!Ja és amúgy hány éves vagy?
2010. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Én is meglepődtem, egyátalán nem csúnya.


Woozie

2010. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
képet ide is pls
2010. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!