Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon randa vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon randa vagyok, és még az utcán is beszólnak miatta, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 15:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
nekem is küld el a képedet, én jó fej vagyok, megmondomt mit változtass :) kedves aranyos fiú vagyok 17
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
cu on @ napiszar
2010. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Szia! Küldenél nekem e-mailt, a képeddel? Nagyon szívesen segítenék Neked!

az e-mailem:ez a működőképes: kalmandi.nora@gmail.com

2010. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Küldj nekem egy képet.
2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

"Ha nagyon randa vagyok, és még az utcán is beszólnak miatta, mit lehet tenni?"


"A kérdező kommentje:

áá,aki nagyon kiváncsi írjon privit és elküldöm,de így nem szeretném kirakni... egyszerűen minden csúnya rajtam:( borzalom:S egy snekinek érzem magam!"


Erre már én is kíváncsi vagyok. De szerintem csak lökött vagy és önbizalom hiányos.

2010. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
rakj vagy küldj képet ha kiv vagy akkor ezt teszeed és megoldódik a prolémád hogy csúnya vagy-e v sem te dönteesz
2010. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
kép jöhet ideis
2010. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
FIGYELJ ha itt most felválalod magad  akkor  már 1 lépéssel közelebb kerültél saját magad elfogadásához szurkolok neked remélem megtalálod magadban a szépséget 
2010. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
nekem is képet lécci
2010. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet olyan vészes hogy az utcán is beszóljanak. A másik meg az hogy aki az utcán beszólogat valakinek a külseje miatt azt ritka gyökér lehet. Ha gondolod küldhetsz nekem is képet, én is segítek szívesen. :-)
2010. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!