Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem félre a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem félre a féltékenységet egy szakítás után?

Figyelt kérdés
Szóval...egy éve szakítottunk 2 éves kapcsolat után...Bár minden szabadsága megvolt mellettem, mégis annyi munkája volt és úgy betáblázta magát,hogy semmire nem volt ideje, főleg nem magára!Mivel alig tudtunk találkozni és ha találkoztunk, akkor se volt semmihez kedve a fáradtság miatt, csak otthon punnyadtunk...2 hónap után kiborultam,hogy én nem tehetek róla,hogy ennyi dolga van és nagyon hiányzik,hogy közös programjaink legyenek, hogy jól érezzük magunkat együtt és nem arra van szükségem,hogy minden nap bealudjon egy filmen!Hát az lett belőle,hogy szakított, mert látta, hogy ez így nekem nem jó és nem tudta átalakítani a napirendjét...Teljesen kiborultam, soha senkit nem szerettem így, együtt terveztük a jövőnket...Szakítás után 3 héttel megkeresett...Elmondta,hogy nagyon hiányzom neki, és rájött már az első pillanatban,hogy hülyeséget csinált, csak gondolta vár, amíg lecsillapodok. Mivel férfiból van, természetesen rögtön bizonygatnia kellett magának a férfiasságát és kikezdett egy lánnyal!Egyalkalmas volt a dolog és rögtön, amikor megkeresett, el is mondta,mert nem szerette volna, ha mástól tudom meg!Hetekig hódítgatott,mire beadtam a derekam!Ez egy éve volt, de olyan érzéseim vannak,mint még soha életemben!Féltékeny vagyok!Nem mutatom ki,de belül folyton aggódok,hogy hol van,mit csinál stb...Utólag mindig elmeséli a napját és beigazolódik,hogy feleslegesen aggódtam, de valahogy mindig a féltékenység az első gondolatom!Azt hozzá kell tennem, hogy egy éve sokkal jobban érezteti,hogy szeret és szüksége van rám!Én mégis bizonytalan vagyok, nem bízom magamban és a kapcsolatunkban sem!Mit tegyek,hogy kitöröljem ezeket a negatív gondolatokat a fejemből?Köszönöm a segítséget!
2010. szept. 15. 17:25
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Tudom furcsa lesz amit mondok,de az egyéjszakás kalandok felejtőek.Visszajött hozzád tehát szeret.DE ha mégis aggódsz miatta,próbáld ki milyen érzés és csald meg te is.Megtudod ,én is ezt tettem.

2010. szept. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő nem csalt meg, mert akkor külön voltunk,úgy volt,hogy a kapcsolatunknak nem is lesz folytatása, így nem lenne fair,ha megcsalnám!Arról nem is beszélve,hogy nagyon szeretem és nem tudnám megtenni!
2010. szept. 17. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem tudod neki megbocsájtani, a "nem megcsalást" Ha egyszer megbocsájtod neki igazából, akkor megoldódik. Esetleg beszéld meg vele. Vagy szakítsatok, mert csak rosszabb lesz.
2010. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja: a jó kapcsolat alapja a bizalom. Mi a párommal mindent igyekszünk megbeszélni, ha feszültség van. Dumáljátok ki magatokat, akár veszekedjetek is egy nagyot - a békülős szexnél nincs jobb!
2010. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyszerű beszélgetés megoldja a dolgot.Olvastam már olyat,ha többször mondja,hogy szeret meg stb,akkor gáz van,de mi van ha csak bántja,hogy együtt volt azzal a nővel és így próbál kiengesztelni téged?Nem mindig rosszra kell gondolni.Nem kell semmi megcsalás,szexelés meg bármi ilyesmi.Keressetek 1 időpontot,amikor végre le tud nyugodni legalább addig amíg elmondod ezt neki és megbeszélitek.
2010. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már sokszor átbeszéltük a dolgot, mikor újrakezdtük a kapcsolatot!Mindig azt mondta,hogy nem jelentett semmit, de nem bánta meg,mert attól jött rá,hogy tényleg engem akar,mert velem az igazi minden...Csak félek,hogy újra megismerkedik valakivel, és...
2010. szept. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!