Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell -e féltenem az exbarátnőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell -e féltenem az exbarátnőtől?

Figyelt kérdés
Kiegyensúlyozott, normális párkapcsolatban élünk két éve. Mindenünk megvan, közös pici gyermek is, minden tökéletes, vagyis sajnos MAJDNEM minden, ugyanis a közelmúltban kiderült, hogy a párom tartja a kapcsolatot az exbarátnőjével, - ha jól sejtem, legalább havi szinten minimum 2x beszélnek -, volt rá példa, hogy találkoztak is (erre sajnos magamtól kellett rájönnöm, nem vallotta be), ha a lányól kérdezek, eltereli a témát, és a szokásos elcsépelt "csak nem gondolod, hogy van köztünk valami még" mondattal lerendez, és nem hajlandó mást mondani, semmit nem lehet beszélni/kérdezni róla, sem a múltjukról. A probléma itt csak az, hogy ez olyan "életem nagy lángoló és viharos szerelme" volt köztük, és attól tartok, hogy a szerelem, és a ragaszkodás még nem múlt el. Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetben? Lehet köztük még valami? Kell tartanom attól, hogy visszamegy hozzá? A lány fényképei felbukkannak itt-ott néha a lakásban/kocsiban stb.., amitől külön frászt kapok, és már kaptam rajta hazugságon is miatta (letagadta, hogy segített neki valamiben)... Ez az egész megmérgezi a kapcsolatunkat, mert eddig bíztam benne, de mostmár folyton gyanakszok, és mivel nem lehet vele beszélni erről, sajnos odáig jutottam, amit eddig nem csináltam sose, hogy ellenőrizgetem a telefonját is, amitől cska még rosszabb lesz minden, mert természetesen benne vannak a hívások. Tanácsok, tapasztalatok érdekelnek!
2010. szept. 15. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetbe, bevallom én úgy, hogy a mostani párom gyanakszik az exemre amit ő is tud hogy vele volt a nagy szerelem az első igazi.. Nem kell aggódnod.

Titokba tartottam a kapcsolatot a régi nagy szerelmemmel, de nem vallottam be a mostani barátomnak (Dávidnak). Nagyon szeretem és nem csalnám meg őt sose. Viszont az exemmel igazi barátot is találtunk egymásba és ezért találkoztam vele, msn, telefon és közös talira nem jutott sor mert dávid elolvasta, hogy talit beszélek meg vele. szóval ha úgy vesszük lebuktunk. Ha veled van mert te vagy a fontosabb akkor ne legyél féltékeny az exére. anyu is és apu is már vagy 30 éve gyütt vannak de megmaradtak barátoknak az exeik mindenki ismer mindenkit. látom, hogy anyuék szeretik egymást, ha a volt kapcsolataik barátsággá alakult akkor miért ne lehetne. Tedd fel a férjednek a kérdést hogy megismernéd a volt barátnőjét, vagy ha több van köztük akkor vallja be. Állisd választás elé őket. Dávidkám is ezt tette velem, hát elszégyeltem magam, mert kérdezte hogy nekem hogy esne ha a exével találkoznék... elgondolkoztam és nem találkozok az exemmel, mivel ha mégegy ilyen akkor a kapcsolatunknak is vége. Fő a bizalom a kapcsolatban. Ha tisztességtelen veled szembe akkor közöld, hogy nincs olyan hogy nem beszélsz erről. Nyüstölni kell hisz szültél neki gyereket is. Az ő jövőjéről is szó van..

2010. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én előbb lennék féltékeny a párom saját ellenkező nemű rokonaira és azonos nemű barátaira, mint a már kipróbált és kudarcot vallott régi kapcsolataira.
2010. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagyviri ***** válasza:
Én félnék a helyedben. Nem a kapcsolattal van baj, hanem azzal, hogy titkolózik és hazudik. Az sem szerencsés, hogy a fényképei felbukkanak a lakásban. A férjemnek én vagyok a 2. felesége és erre nálunk sosem volt példa. Mindig tudom, hogy ha felhívja a volt neje valamiért, és nem kell belőle kilantoznom, mindig elmondja önként. A képei sem szanaszét vannak a lakásban, hanem egy fotóalbumban az egyik szekrény mélyén. De még sosem kaptam rajta a páromat, hogy nézegetné. Nem tudom mennyit segítene rajtatok, ha egyszer leülnél vele és ezt amit itt leírtál szépen elmondanád neki. De ha tényleg téged szeret, akkor megértené, hogy ez neked mekkora problémát okoz, és változtatna rajta. Ha nem érti meg, akkor szerintem nem téged szeret.
2010. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!