Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlságosan aggódné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlságosan aggódnék, túlságosan félteném a párom? Ez zavarhatja? 22F

Figyelt kérdés

Ő 18 éves, és nem másról van szó, minthogy sokat vezet. Nagyon jól vezet, de hát ugye sok barom van az utakon, vagy ha elé ugrik egy vad és ő meg félrerántja a kormányt.....

És mindig mikor tudom hogy tőlünk megy haza este, vagy éjszaka vezet, vagy buliból, mindig mondom is neki hogy nagyon óvatosan vezessen. És most hétvégén is lemegy bnőjéhez egy másik városba. Gondoltam megmondom neki, hogyha odaért csörögjön rám, megha hazaér másnap akkor is. Szerintetek túlaggódnék? Zavarhatja ez?


2010. okt. 19. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, én is ilyen vagyok, sőt a baráti társaságomban is minden srác ennyire félti barátnőjét... mondjuk ez fordítva is lehet igaz, bár az már nem annyira jellemző :)
2010. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondom neki gyakran, nem minden nap, mert a városban nem sok baj érheti, max koccan egyet, csak amikor tudom hogy lakotton kívűl, éjszaka, esőben vagy vidékre vezet...nem megyek az agyára ezzel? meg azzal, hogy csörgessen meg ha megérkezett?
2010. okt. 19. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ezzel bosszantanád..Az én barátom is nagyon félt engem,ezért is nem szereti mikor egy buli után haza akarom vinni(egy 15 km-re levő városban lakik).Persze olyan is volt már,hogy fáradtan,esőben,éjszaka vezettem..soha semmi gond nem volt,úgy gondolom elég jól vezetek,mégis félt mert a sok barom az utakon..és ezt mindig el is mondja és hogy azonnal hívjam ha otthon vagyok.Én pedig mindig nyugtatgatom,hogy nem lesz semmi gond,majd felhívom.Nagyon jól esik a törődése..én akkor bosszankodnék ha ő egyáltalán nem aggódna..
2010. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) - Ha nem mondanám neki, hogy vigyázzon magára, és történne vele valami, akkor meg magamat hibáztatnám, hogyha talán mondta volna neki, figyelmesebb lett volna...szal ezzel magamat is megnyugtatom
2010. okt. 19. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes, ha szereted. És ha ő is szeret, nem fogja zavarni, egyáltalán. :)
2010. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ránézve is sértő, ha feltételezed, hogy egy egyszerű vezetés közben nem tud vigyázni magára.
2010. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15:22..gondolom nincs jogsid,vagy ha van akkor jó hülye vagy.Éjszaka van,esik az eső,egy barom előzésbe kezd..nem tudja felmérni a távolságot és frontálisan beléd menne..na akkor mégis mit csinál?!Vagy satufék és akkor a csúszós úton irányíthatatlan lesz a kocsi,vagy félrerántja a kormányt és ha szerencséje van akkor megússza ennyivel..ha nem akkor meg legrosszabb esetben felkenődik egy fára és ott is marad.Szerintem egyáltalán nem sértő ha aggódik a barátnője miatt és ezt szóvá is teszi neki.Igen,minden bizonnyal vigyáz a barátnője,de annyi baleset történik és sosem tudhatod mikor vagy épp rosszkor rossz helyen.
2010. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőnek van jogsija, de fogalma sincs ezekről, amíg a kérdező a szájába nem rágja. Akkor minek is nézzük?
2010. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!