Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki van még hasonló cipőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még hasonló cipőben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos, távkapcsolatban élek(Bp-Zalaegerszeg).Van esetleg itt valaki, aki hasonló helyzetbe van? :D Ha igen, nálatok hogy működik ez?
2010. szept. 14. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is távkapcsolatunk van, bár enyhítő körülmény, hogy "csak" 85 km közöttünk a távolság. (Sajnos) hetente-kéthetente találkozunk csak, bár én már ennek is örülök. Ilyenkor általában itt is alszik.
2010. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja a lényeget lehagytam: viták vannak, de jól működik. :))
2010. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
emtom. Rajtam nike van
2010. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A párom Ausztriában dolgozik, havonta egyszer jön csak haza. Előtte meg vidéken lakott, én pedig Budapesten.

Eleinte elég nehéz volt, hogy néhány napba kellett sűrítenünk mindent, de már egész jól bírjuk.

Két dolog fontos, anélkül nem működhet:

1. elég erősen kell szeretni egymást

2. feltétel nélküli bizalom.

2010. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a párom külföldön dolgozik

betegesen féltékeny

kikészített idegileg

megírtam, hogy legyen vége

azóta megválogatja a szavait

de szerintem ha hazajön rámegyünk erre

mert tényleg betegesen féltékeny!!

2010. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kamuuu ***** válasza:
Nekem puma cipőm van nem tudom neked milyen:/
2010. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!