Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Vki volt hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Vki volt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nyáron összejöttem egy pasival de előtte leakartam koptatni maradjunk barátok szöveggel...meggondoltam magam mert akartam neki adni egy esély és megbeszéltük...aztán egyhónapig azthittem sikerült szeretnem szerelemből de vagyis próbáltam...aztán megcsaltam...és elmondtam neki és szakítottam vele...h nem vagyok elég komoly ehhez...most utál de még szeret aztmondja és elakar felejteni ez fair igazából...de,

Miért vagyok ennyire bizonytalan mikor tudom h szeret?Vagy hagyjam inkább a francba h ha ennyire nyomorékvagyok?:(


16/L


2011. szept. 2. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ja
2011. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, hagyd, mert tényleg komolytalan vagy hozzá!

plusz még nyomorék is! :D

2011. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
szerintem, egy időre hagyd békén, ha kellesz neki ő majd úgy is megkeres téged.
2011. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Még a srác keresse meg a csajt, miután az megcsalta őt? o.O Csak én nem látom benne a logikát...?
2011. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt már velem is hasonló, komolytalan vagy te is még hozzá. én is.. meg is fogadtam magamnak, hogy egyenlőre nem pasizok meg semmi.. van még bőven időm. (: 14/L
2011. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!