Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ezt csinálná egy srác?

Figyelt kérdés

17/f vagyok

Már régóta nincs barátnőm de most már nagyon utálok szingli lenni úgyhogy elhatároztam hogy elkezdek próbálkozni.

De hogy kezdjem el? szerintem nem vagyok egy ronda de egy különlegesen jóképű srác se (de nem tudom hogy nézek ki :D).Az önbizalmam marha kicsi...

Hogyan tudnék barátnőt szerezni?(már volt 3 de az 2 évvel ezelőtt és oszt. társak)

Egyébként deszkázok de sajnos vékony alkat vagyok.

gitározok.

Hogyan kezdjek el közeledni egy lányhoz?Hogyan vegyem észre hogy lehet e köztünk valami?

Vegyem fel msn-re aztán dumáljunk és küldjek képet magamról vagy mi?


Előre is kösz a segítséget.


2010. szept. 14. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
van viped? megnézhetlek? vagy valahol máshol?:$
2010. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem élőbe próbálkozz, ne msn-en.. próbálj flörtölni, szemezz. Ha csaj mosolyog vagy, ha csak elkapja a tekintetét, akkor már lehet, hogy bejössz neki. próbálkozni kell. ha úgy veszed észre, hogy tetszel neki, akkor egy idő után menj oda beszélgetni mutatkozz be stb. olyan csajt keress, akivel gyakran találkozol, egy busszal mentek, egy suliba jártok stb. :)

15/L

2010. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok, amúgy én is így vagyok vele, nem merek oda menni.., de eljátszhatod, hogy neki mész, aztán : "jajj, ne haragudj.. -mosoly- amúgy xy vagyok, szia. " ehhez mondjuk az kell, hogy, azért tetszél a lánynak :)

vagy. "ne haragudj, van egy zsepid ? - stb- " ilyen kis apróságok.

amúgy én is meg néznélek vipen :D

2010. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nincsen vipem...

írjatok pm-et. :)


(egyébként az msn-es megoldást a haverok mondták de én msn-en nagyon utálok beszélgetni)

2010. szept. 17. 09:31
 15/15 A kérdező kommentje:
De iwiw-em van
2010. szept. 18. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!