Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ezt csinálná egy srác?

Figyelt kérdés

17/f vagyok

Már régóta nincs barátnőm de most már nagyon utálok szingli lenni úgyhogy elhatároztam hogy elkezdek próbálkozni.

De hogy kezdjem el? szerintem nem vagyok egy ronda de egy különlegesen jóképű srác se (de nem tudom hogy nézek ki :D).Az önbizalmam marha kicsi...

Hogyan tudnék barátnőt szerezni?(már volt 3 de az 2 évvel ezelőtt és oszt. társak)

Egyébként deszkázok de sajnos vékony alkat vagyok.

gitározok.

Hogyan kezdjek el közeledni egy lányhoz?Hogyan vegyem észre hogy lehet e köztünk valami?

Vegyem fel msn-re aztán dumáljunk és küldjek képet magamról vagy mi?


Előre is kösz a segítséget.


2010. szept. 14. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Előbb önbizalmat szerezz. Ha megvan, jóval egyszerűbbek lesznek a továbbiak.
2010. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
énis ebben a szituban vagyok..:D csak lány vok. először sztem nej oda hozzájuk.xxd
2010. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de hogy? Ezt már sokan mondták nekem.
2010. szept. 14. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, mondjuk azért van valamennyi önbizalmam, nem fürdök benne, de van, mégsem tom hol és mit csináljak :S
2010. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor valaki segítsen!!!!!:D
2010. szept. 14. 16:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Hm. Önbizalombomba: deszkázol, gitározol...gondolj arra, hogy ha sokat gyakorolnál, akkor akár menne a kettő egyszerre is. És kevés ilyen fiú van.

"...nem vagyok egy ronda de egy különlegesen jóképű srác se..." Ha majd lesz barátnőd, neki "különlegesen jóképű" leszel.

Ha megvan a kiszemelt, figyeld, szemezzetek, ha mosolyog, érdeklődést tanúsít, szedd össze magad és hívd el mondjuk sétálni (nem hiszek az msnes cuccokban). Ha igent mond, nyert ügy, ha nemet, akkor sincs semmi, hisz jópárszor vissza fognak még utasítani, legalább edződsz. :)

2010. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
mennyel el bulizni
2010. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már próbáltam ezt a szemezéses dolgot de ha egy társaságban van akkor nem engem fog nézni...Amikor próbáltam 1x2x akkor a csaj is nézett de egyszerűen nem mertem odamenni.
2010. szept. 14. 16:33
 9/15 anonim ***** válasza:
ez a szemezés hülyeség, tavaj én is így voltam, nagyon sokszor szemeztem egy lánnyal, és azt hittem nyert ügyem van, összeszedtem magam és odamentem a csajhoz, hogy félrehívjam beszélgetni, mire közölte, hogy nem szeretne és van barátja. Szóval a szemezés nem jelent semmit...
2010. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézz ki magadban egy olyan tulajdonságot, amit úgy érzel, hogy fejlesztésre szorul.

Kezdj el vele foglalkozni, nap-mint nap.

Először csak kicsikkel kezd. Kezd el ezeket a kis gátakat ledönteni. Szándékosan. Ahogy haladsz,ezek a sikerélmények iszonyú nagy erőt fognak adni, amik majd tovább éltetnek utadon.

Ennyire egyszerű.

Csak bátorság kell hozzá és kitartás.

2010. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!