Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztmondta h neki nincs köze a családomhoz, én szeretem nagyon de nekem ez nagyon fotnos mert nagyon szar volt a kiskorom és így csomó dolog van a jelenbe, de elengedném ezt, de valahogy már nem az akinek megismertem, nem olyan aranyos kedves stb.. mintha kicserélték volna.. NEm tudom mit tegyek csak sírok... nagyon szeretem.. De a legnagyobb ellentét van köztünk.. de amugy is teljesen tűz és víz vagyunk..
2010. szept. 13. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mondott mit? nem érteni az egészből semmit!!!!
2010. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
he?
2010. szept. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hanyadik rész volt a Barátok köztben?
2010. szept. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabriell88 ***** válasza:
öööööööö...mi van?nem értem a kérdést..tedd fel újra-.-
2010. szept. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed és a magyarázatod hozzá, egy kicsit sem függ össze, semmi köze a kettőnek egymáshoz!!!


Azt mondod teljesen egymás ellentétei vagytok ami nem is lenne gond mert ugye az "ellentétek vonzzák egymást" és ez általában igaz is.

De ez a te esetedben sajnos nem így van, ezek szerint csak addig volt kedves rendes aranyos míg nem lett biztos a lába alatt a talaj.

De amint nyeregben érezte magát nálad ez már mind nem lett fontos számára, ha ezt nem tudod megbeszélni vele és ez nem fog változni akkor jobb ha már most másfelé kezdesz el nézelődni...

2010. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó köszi a válaszod.

Többiektől bocsánat... nagyon kivoltam bukva és nem tudtam normálisan fogalmazni :S

2010. szept. 14. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!