Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne egy kérésem a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne egy kérésem a férfi társaimhoz?

Figyelt kérdés

Nem kérdéses, hogy mindenkivel megesett, hogy egy nőben csalódnia kellett, hatalmasat. Megcsalt, hazudott, megszegte az ígéretét, átvert, átvágott, lenézett. A szerelemből jó esetbe szeretet lett, rosszabb esetben gyűlölet. Én most pont így vagyok. Gyűlölöm az összes volt barátnőmet, mert nem volt elég amit kínáltam nekik, nem volt elég az, ha rosszul voltak lestem kívánságukat, próbáltam minél jobban kiszolgálni őket. Cserébe a minimális tiszteletet sem kaptam meg tőlük, mi több csak úgy elzavartak, ha rossz passzban voltak, vagy elhagytak.

A szerelem helyén egy hatalmas űr maradt amit egyre inkább a gyűlölet tölt meg.

Megkérhetnélek arra titeket, hogy leírjátok, hogy akkor mit éreztetek?


Ami még jobb lenne, ha bemásolnátok egy idézetet. Köszönöm.


2010. szept. 13. 21:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ez marhajó, mert egy csomó rendes nő is mondhatja h mért ilyen szemét minden pasi?... erre sincs válasz sztem... szemét pasihoz rendes nő, rendes pasihoz szemét nő... és így szépen megutálja egymást a két faj...
2010. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen csalódások után sok embernél előjön a "megcsalt/átvert/kidobott a barátnőm, tehát minden k****, tehát úgyis fogom őket kezelni" jelenség. A lényeg, hogy ebbe ne ess bele.
2010. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

baratom,en is voltam igy es en is azt bsztam el amit te,en csak egyszer mert tanultam a hibaimbol,te tobbszor.a kerdesedben van a valasz is,es peddig:


próbáltam minél jobban kiszolgálni őket.


mindent megkaptak tolled,mindent tudtak rollad,nem voltal titokzatos,tull kimutatod hogy mennyire szereted oket.


tegyuk fel hozzad megy egy bombazo csaj akit nem lattal soha es a kovetkezoket mondja:


szia,annyira tetszel nekem,azt hiszem beled szerettem,gyere igyunk meg valamit,(hisztizik neked),utanan jartok meg egy hetig es mindent megad,ahogy irtad te is probal minel jobban kiszolgalni teged,te semmit sem kell csinajjal egessz nap,de mar semmi erdekes nincsen benne mert mindent tudsz rolla,egyszeruen unalmassa vallik,lehet meg birni fogod egy keveset de az tuti hogy ki fogod rugni akkarmilyen jo csaj legyen,hidd el nekem,pontosan igy vannak ezzel a lanyok is.


22/F

2010. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Végigolvastam minden választ és könnyes lett a szemem, mert nem tudom elképzelni azt a fájdalmat, amit itt néhányan éreznek. Szörnyű lehet, ha valaki már nem hisz a szerelemben, pedig a világ legcsodásabb dolga! Csak nem szabad futni utána mert akkor, az első szembejövőbe szerelmes leszel és csalódni fogsz! Ne keressétek a szerelmet, de ne taszítsátok el magatoktól! Az egyéjszakás kalandok nem megoldás, mert csak olyanokkal találkozol, akire minden negatív jelző igaz. Sajnállak titeket és remélem, hogy egyszer majd tudtok bízni!
2010. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ne keserítsetek el! Elég sok negatívumot olvastam. Akinek van/volt kapcsolata azért szomorú, akinek nincs, az meg azért. Én utóbbiba tartozom. higgyétek el, ez is nagy szenvedés. Aki hasonló helyzetben van, ezt meg tudja erősíteni.

Arra gondolok, talán érdemes lenne megkérdezni az idős korosztályt. Hány 40-50 éves házasságról tudok. Mi a titka?

És boldogok még így öregen is. nagymamám is egyszer azt mondta, hogy ő nagyapámat az utolsó éveiben is ugyanúgy szerette, mint amikor megismerkedtek. Persze, más kor volt akkor, de ők is átkerültek az újba, és mégis megmaradt a hűség és szeretet köztük.

Szeretnék én is valakivel megöregedni, de semmi sincs kilátásban...


33/F

2010. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát én is hasonló módon csalódtam a nőkben, vagyis némileg hasonlóképp. Lehet ezért lettem mostanában kissé nőgyűlölő. Jó/rossz szokásom a nők felé kissé nőellenes vicceim megjegyzéseim vannak. Lehet nagyrészt mert eddig sikertelen a szerelmi életem.
2010. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, már én sem hiszek a szerelemben, többször voltam szerelmes odaadó évekig, még csak össze se akart jönni a kiszemeltem. Rájöttem a legutóbbi nőnél, amikor valami összetört bennem, hogy mindegy milyen szépen udvarolsz, a nőket k-ra nem érdekli. A nők hideg önző lények akiket nem érdekel, hogy másik nemnek is vannak érzelmei. Jelenleg úgy érzem képtelen vagyok arra, hogy egy nőt valaha is szeressek. Ráadásul amikor már azt hinném hogy minden happy már összejövőben vagyok valakivel ami ha mások előtt zajlik már minden második ember előre gratulál a nőhöz, a lány bejelenti hogy csak barátok legyünk.
2010. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!