Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne egy kérésem a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne egy kérésem a férfi társaimhoz?

Figyelt kérdés

Nem kérdéses, hogy mindenkivel megesett, hogy egy nőben csalódnia kellett, hatalmasat. Megcsalt, hazudott, megszegte az ígéretét, átvert, átvágott, lenézett. A szerelemből jó esetbe szeretet lett, rosszabb esetben gyűlölet. Én most pont így vagyok. Gyűlölöm az összes volt barátnőmet, mert nem volt elég amit kínáltam nekik, nem volt elég az, ha rosszul voltak lestem kívánságukat, próbáltam minél jobban kiszolgálni őket. Cserébe a minimális tiszteletet sem kaptam meg tőlük, mi több csak úgy elzavartak, ha rossz passzban voltak, vagy elhagytak.

A szerelem helyén egy hatalmas űr maradt amit egyre inkább a gyűlölet tölt meg.

Megkérhetnélek arra titeket, hogy leírjátok, hogy akkor mit éreztetek?


Ami még jobb lenne, ha bemásolnátok egy idézetet. Köszönöm.


2010. szept. 13. 21:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, ha a nők csak dugásra jók, akkor miért szerelmes egy csomó férfi reménytelenül a nőkbe? És miért lesz egy csomó férfi öngyilkos a szerelmi bánata miatt? Ha semmire se jók a nők, miért szeretnek beléjük a férfiak?
2010. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy a nők csak erre jók, és a férfiak?

Egy nő boldogul férfi nélkül, de egy férfi nő nélkül soha.

csak nézz körül, hány nő van egyedül,dolgozik, gyereket nevel, háztartást vezet egyedül. Ti erre sosem lennétek képesek!!!!!!!!!!!!! Tisztelet a kivételnek, mert van!

2010. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Lehet meg fogtok vádolni azzal, hogy általánosítok.


1., Az összes barátnőmről kiderült, hogy egy mocskos...( tudjátok mit akartam ide írni ). Volt olyan amelyik csak azért összejött egy olyan taggal akit utálok, hogy engem felidegesítsen, utána egy híres közösségi oldalra kiírja, hogy mekkorákat kefélnek + mutogatja magát bulikban + amit leírtam a kérdésemben. Taps.


2., Igen én is ismerek ilyen nőket. De egy dolog nélkül nem bírnak meglenni, ez pedig a szex. Csak az nem dugta meg őket aki nem akarta.

Az utóbbi időben eléggé hímsoviniszta lettem, okkal.

2010. szept. 14. 19:58
 14/27 A kérdező kommentje:
( Aki eddig válaszolt, annak köszönöm, mindenkit HASZNOSra értékeltem, további véleményeket várok )
2010. szept. 14. 20:00
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Biztos, hogy így van, ahogy leírtad, és számtalan fájdalmas tapasztalat ért, én sem vagyok jobb véleménnyel a nőkről, pedig nő vagyok - ugyanezeket a nőtípusokat látom magam körül és sokszor el is keseredem emiatt. Velem is megestek a tieidhez hasonló esetek. Gondolj bele, mennyi ugyanilyen férfi van, aki csalja a barátnőit, hazudik nekik, kihasználja őket, otthagyja a feleségét kisbabával együtt, minden segítség nélkül stb.


Én is tudok rengeteg aljasságot, amit nő követtek el, és rengeteg hasonlóan aljas férfit is ismertem már. Ez független attól, hogy valaki férfi vagy nő, az emberek általában véve nem különösebben jók vagy erkölcsösek, a legtöbb ember akivel életedben találkozni fogsz, nem lesz különösebben szeretetreméltó vagy tiszteletreméltó. Ezt én is nehezen emésztettem meg, de ezt el kell fogadni.


Viszont nagyon sok kivételt is ismerek, tartással rendelkező, értékes nőket és férfiakat. Érdemes ezeket a kivételeket keresni akár csak barát vagy ismerős formájában is, legelőször az EMBERT és a lelket megismerni, és miután kiismertük magunkat a jellemek között, akkor társat választani. Csak így sikerülhet, ha a szeretetre és boldogságra törekszünk, nekem is így sikerült, sok csalódás, megaláztatás után.


Kívánom, hogy te is találkozz A kivétellel, és remélem boldog leszel egy szerető társ oldalán.


23 / L

2010. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
Az utolsónak teljesen igaza van.Az olyan nők miatt, akikről Te is írtál, néha Én szégyellem magam. Ezek miatt a hölgyemények miatt általánosítanak a férfiak, és minket tisztességes nőket észre sem vesznek.Én is elmondhatom azt amit az utolsó, Velem is csúnyán elbánt egy férfi, de próbálok nem lesüllyedni az Ő szintjére, és megbántani más férfiakat akik nem tehetnek erről. Te is fogsz találni majd egy rendes leányt, csak türelem és kitartás kell hozzá. Sok sikert Neked!!
2010. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%
Annyira birom, hogy az ilyen kérdésekre mindig azok a nők válaszolnak, akik a tisztességes kivételek.:D no comment..
2010. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, aki akkora ribanc, mint amit a kérdező írt, az nyilván nem fog válaszolni. Itt két nő válaszolt, szóval ennyi normális nő meg bőven belefér. Nektek jobb érzés azt hinni, hogy minden nő ribanc és nem is kerestek kivételt?
2010. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, biztos szar érzés lehetett ennyi szívtelen ribancot kifogni, de nekem furcsa, hogy SOHA EGY NORMÁLIS CSAJOD nem volt. Nekem sose sikerült ennyire bunkó nőket kifogni, pedig volt már dolgom néhány nővel. Lehet, hogy rossz körből keresel, vagy kicsit csiszolni kéne az emberismereteden. Én ránézésre, pár szóból kiszúrom a világribanc csajokat, akik nem tisztelnek se embert, se semmit.

Tudom, hogy nem tanácsot kértél, de a te érdekedben mondom, hogy lehet egész más típusú lányokkal kéne ismerkedned, olyanokkal, akik mutatnak némi tiszteletet irántad, intelligensebbek, szerényebbek stb. és akkor lenne részed boldog párkapcsolatban is.

2010. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Lehet egyszerűbb lenne Nekem is sajnálni magam, és elfogadni, hogy minden férfi szemét, hazug, mocskos állat.

Csak azért mert Velem is elbánt egy. De tudod mit? Én megkeresem a kivételt!

És az utolsónak nagyon igaza van!

2010. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!