Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne egy kérésem a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne egy kérésem a férfi társaimhoz?

Figyelt kérdés

Nem kérdéses, hogy mindenkivel megesett, hogy egy nőben csalódnia kellett, hatalmasat. Megcsalt, hazudott, megszegte az ígéretét, átvert, átvágott, lenézett. A szerelemből jó esetbe szeretet lett, rosszabb esetben gyűlölet. Én most pont így vagyok. Gyűlölöm az összes volt barátnőmet, mert nem volt elég amit kínáltam nekik, nem volt elég az, ha rosszul voltak lestem kívánságukat, próbáltam minél jobban kiszolgálni őket. Cserébe a minimális tiszteletet sem kaptam meg tőlük, mi több csak úgy elzavartak, ha rossz passzban voltak, vagy elhagytak.

A szerelem helyén egy hatalmas űr maradt amit egyre inkább a gyűlölet tölt meg.

Megkérhetnélek arra titeket, hogy leírjátok, hogy akkor mit éreztetek?


Ami még jobb lenne, ha bemásolnátok egy idézetet. Köszönöm.


2010. szept. 13. 21:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Én is cefet szarul éreztem magam, de inkább csalódott voltam, mintsem dühös, mert félreismertem valakit, de nagyon.

Az első gondolatom nem is tudom mi volt, majd a második, hogy megdugok minden nőt, jól bebaszok. Így is tettem, majdnem fél év masszív piálás után lenyugodtam és rájöttem, de rohadt jó nélküle.

2010. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

gyűlölködni nem kell

annyit nem érnek

és csak te érzed magad rosszul emiatt, te sznevedsz, nem ők

2010. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A boldogság itt van, egészen közel, úgyszólván karnyújtásnyira. Amikor előre hajolok, hogy megérintsem, fejem nekiütődik a vastag üvegfalnak; hát ilyen közel.


Mennyi optimizmus kell ahhoz, hogy az élet ne törje meg az embert? Mennyi kitartás, hogy átlépjünk a csalódottságokon? Mikor összetörik a szívünk, mert elrabolják tőle az álmokat, vajon csillagpor marad utána, mint a világűrben szétrobbant csillagok helyén? És nem tehetünk semmit, mert a döntések, a magunké vagy másoké egymás után és egymásba kapaszkodva sodorják magukkal az életünket.


Nem szégyenlem az életem, ez az énem.

Neked semmi, van, akinek én voltam a minden.


Csak emlékkönyvek ne legyetek soha. Ne hagyjátok, hogy minden jöttment belétek firkálja a marhaságait.


Van, aki bizalmadba férkőzik, de nem a helyhiány miatt kerül ki onnan.


Azért nem talál az ember szép és békés helyet, mert egyáltalán nincs is. Talán azt hiszed, hogy van, de aztán mikor egyszer odakerülsz, ha nem figyelsz egy pillanatig, besurran valaki, és felírja, hogy "... meg!" - pont az orrod alá.


Ha az élet lehangol minket, mi döntünk, felállunk-e vagy sem.


Én arra nem haragszom, akinek ereje van. De aki egy papír mögé bújik, és úgy fenyegetőzik... nincs ingerlőbb a papírhatalomnál.


Neheztelni annyi, mintha mérget vennénk be, és arra várnánk, hogy a másik haljon meg.


Azt hinnétek, hogy vagy elfojtjátok a dühötöket, vagy kiadjátok magatokból. De van egy harmadik lehetőség is. Hagyjátok elmúlni, és ha ez megtörtént, ha elmúlt, akkor tovább tudtok lépni.


Valójában mindenki egyedül van a gondolataival ezen a földön.


A legszörnyűbb börtön egy bezárt szív.


Ha nincs térképed, honnan tudod, hogy merre kéne menned? Mindig azt hittem, a térkép dönti el, melyik lesz a helyes út. Pedig ebben nem volt igazam. Nem azért vesztem el, mert nincs térképem, hanem mert nincs hova mennem.


Eszembe jutott a mondás, hogy két ember társaság, de három már tömeg, bár az én esetemben ez nem volt egészen igaz, mert nekem már a kettő is sok volt.

2010. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de gondoltam linkelgetni én is tudok. Utolsó voltam.
2010. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

én is átéltem, borzalmas volt, azóta csak lefekszem a lányokkal, még ha érzelmek nélkül is, de írtó nehéz így élni, mindent elfojtani, de megéri, nem bízok egy nőben sem!!!

25F

2010. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Azt amit máig, és egyre jobban!

Kezdetben nekem is komoly barátnőim voltak, de valahogy mindig vége lett, mert nem voltam elég jó, sőt mondjuk ki nyugodtan én voltam mindenért a hibás, ki más?

Aztán azt gondoltam meg éreztem, h hopp, most tuti nagyon lent vagyok, mert én többet biztos hosszútávon nem kezdek nővel.

Aztán ez így is ment szépen, egyéjszakás kalandok, amitől még inkább hányingerem lett a nőktől,főleg h szinte az összesnek barátja,férje volt,

(aki ilyenekre vágyik ajánlom a budapesti Retro helyet)

ami legtöbb esetben csak utána derült ki,de persze volt amikor már tudtam az elején.

Aztán gondoltam kiírok itt a gyk-n egy kérdést, h miért van ennyi ribanc és h nem kell a duma mert jöttem már össze könyvtárosnénivel is, nem kell itt gyerekek diszkóba menni ha ribancokat akartok!

Mindegyikben ott van!

Jah na aztán leírtam a kérdést, h most őszintén h legyen így barátnőm, mikor mindenhol ribancok vannak, az volt a válasz h nem tisztelem a nőket, tehát ki volt a hibás?

Én.

2010. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
"Régen mennyire hittem a szerelemben, tele voltam reménnyel, és ma már semmiben nem hiszek, ami a szerelemmel kapcsolatos. Nincsenek érzéseim mások iránt, olyan, mintha az az egy éjszaka felemésztette volna minden érzelmemet és azóta nem tudok szeretni, mintha az az éjszaka megfosztott volna a boldogságtól. Adtam magamból valamit, amit elvittél, ott maradtam kifosztva, üresen. A valóság és a szerelem számomra ellentmondás."
2010. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok nő létemre, de ugyan így vagyunk sokan a férfiakkal. Mert kihasználtak, becsaptak, átvertek,hülyének néztek minket. Nem mindig a nő a hibás, van hogy a férfi. mint minden ez is 50-50 %
2010. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Engem az első szerelmem vágott ki 15 évesen,de még le i járatott,csak azt nem tudom mivel érdemeltem ki.Szerencsére nem vagyok olyan fajta,aki kétszer belelép ugyan abba a sz@rba.Iszonyatos harag volt bennem,minden rákövetkező lányon megbosszultam,még ha nem is tudatosan.Egyszerűen öntudatlanul is úgy viselkedtem,hogy ő húzza a rövidebbet.Mostanra lehiggadtam,rájöttem,hogy mennyi szenvedést okoztam másoknak és magamnak is.Tudom,hogy képtelen vagyok szeretni igazán,nem nekem való a kapcsolat.Soha többé nem fogok kapcsolatot létesíteni senkivel.Bár néha hiányoznak kicsit ezek a dolgok,meg az érzelmek,de el lehet nyomni.Csak le kell magát kötni az embernek,munka iylesmi.. 19/F
2010. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A nők csak megd**ni jók. ennyi
2010. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!