Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, vagy nem ciki, ha a férfi vezeti a háztartást?

Figyelt kérdés

Illik-e egy férfihoz a főzés-mosás-takarítás-gyermeknevelés? És jól működhet-e, ha felcseréljük a szerepeket?

Kérlek, írjátok oda a hsz-ekhez, hogy férfiak vagy nők vagytok!


2010. szept. 13. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szén lapátolás? Azért mert kertes házban lakunk bevezették már a gázt kb 30 éve. Én csak azt mondtam, hogy a panelban lakó férfiak a munkahelyükön kívül nem dolgoznak, tisztelet a kivételnek, aki besegít házimunkában. Miért kéne a férfinak többet keresni, egy azonos szakmában , azonos beosztásban?
2010. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem érted a kérdést. Talán olvasd el még egyszer. És ha lehet, arra válaszolj, vagy ne válaszolj.

De tény, hogy azonos beosztásban dolgozó férfiak többet keresnek, mint a nők. Ha nem tetszik, attól még tény. NEM ez a kérdés.

Nálunk is van gáz, képzeld... Csak éppen rájöttünk, hogy baromira nem gazdaságos, hiába kényelmes, hiába nem kell vele annyit foglalkozni. De ez SEM kérdés.

2010. szept. 20. 13:26
 23/25 A kérdező kommentje:
És még egyszer: az sem tartozik a kérdéshez, hogy besegít vagy sem a férfi. A szerepek felcseréléséről van szó még mindig.
2010. szept. 20. 13:28
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ez nem jönne be.

Azt gondolom, hogy jobb, ha megjagyjuk a hagyományos szereposztást. (Ugyanakkor a nőnek is lehet munkahelye, és a férfi is bátran felveheti a porszívót). A nehezebb ház körüli munka is a férfi dolga kell, hogy legyen.

Viszont ha teljesen "felcserélődnek" a szerepek, akkor az egy idő után visszaüt.

Ha érdekel a téma, akkor nézd meg az "Apró titkok" című filmet!

2010. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#10.(2010.szept.14.08:16)

#24.(2010.szept.20.14:27)

Igen,

a belekényelmesedés valóban egy veszélyforrás sztem is;

bár itt arról nem volt szó, hogy ez örökre így is maradna.

Ha az a felállás 7-8-10 év után megváltozik bármi miatt, (és simán meg tud változni), akkor ez lesz a "volt ilyen is az éketünkben"-story.

2022. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!