Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, vagy nem ciki, ha a férfi vezeti a háztartást?

Figyelt kérdés

Illik-e egy férfihoz a főzés-mosás-takarítás-gyermeknevelés? És jól működhet-e, ha felcseréljük a szerepeket?

Kérlek, írjátok oda a hsz-ekhez, hogy férfiak vagy nők vagytok!


2010. szept. 13. 20:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
ja
2010. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyáltalán nem ciki és az biztos, hogy az ilyen férfi rendes és normális. Ugyanolyan jól működhet.
2010. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ezzel nincs semmi baj. amíg boldogok vagytok, addig minden tökéletes :D
2010. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

L/18

20:40

2010. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak szereti csinálni, nem ciki.

de ha azért csinálja, mert a nő nem ért hozzá, az nem kicsit gáz..

2010. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
nem ciki, a férfinak illik besegíteni.
2010. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Konkrétan arra gondolok, hogy majdnem teljesen felcseréljük a szerepeket, a nő a családfenntartó, a férfi marad otthon a gyerekekkel, és a teljes háztartást ő vezeti. Itt az asszony segít be néha.

Láttam ilyet, az egyik ismerős házaspárnál. A nő valami vezető beosztásban van, nagyon sokat keres, de alig van otthon. A férfi maradt otthon a gyerekkel (még csak egy van nekik).

Kicsit furának érzem, bevallom, mert például a párom nagyon sokat segít itthon, de elképzelni sem tudnám, hogy ő vezesse a háztartást. És a pasira pedig azt mondta, amikor szóba került, hogy papucs, meg hogy balek. Ti mit gondoltok?

2010. szept. 13. 20:52
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha az a szerep jobban áll neki, és/vagy jobban megy, akkor miért ne?

Sőt, szerencsések, hogy megtalálták egymást, hiszen, ha egy ilyen nő egy átlagos férfit talál, akkor soha senki sem lenne otthon, és elhanyagolnák a háztartást.

Fura, hogy vannak ilyen emberek, de ha egyszer jól működik, akkor jól működik, kár ilyen ciki-nemciki témákba keverni őket.

2010. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Tegyük fel hogy a pasinak nincs melója és a csaj keresi a pénzt akkor magától értetődő hogy a férj marad otthon a gyerekkel.Sajnos mostanában sok tényező miatt kényszerülnek erre mint például leépül és arra már nem alkalmas hogy munkába álljon de tud otthon vigyázni a gyerekre.Azt hogy egy pasi tud főzni meg szerintem nem ciki, hisz a gyerekre főzni kell, bár nekem nincs gyerekem, de én meg nem tudok főzni és jól jön hogy a pasim legalább tud:D
2010. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az az optimális, ha meghagyjuk a hagyományos szerepeket. A férfi legyen férfi, de azt nem mondom, hogy nem segíthet be a háztartásba (néha főzhet, segíthet mosogatni, ha van kedve, a lényeg, hogy ne én szóljak neki, hogy akkor most, hogy megvacsoráztunk, akkor mosogassuk el az edényeket.)Legyen természetes, hogy a háztartás közös.

Lássa meg, hogy néha jó, ha segít.

Viszont a nő is maradjon nő, vezesse a háztartást.


Én a munkamegosztásban hiszek. Nem mondom, hogy nem fog működni, amit leírtál, csak szerintem a férfiaknak több kell, hogy az önbecsülésük megmaradjon (mint ahogyan a nőknek sem elég csak a háztartás.)


Sok sikert!


27 L

2010. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!