Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiúm, 1 hete vagyunk együtt. Osztálytársam. Mindig ír msnen mondja hogy szeret, és soksok szívecskét ír. Egyik nap nemvolt sulim, ezért a barátnőimmel elmentünk shoppingolni. Elég nagy eső volt. És hazajöttem és írt rám msnen rögtön: Haragszom rád! Miért mentél vásárolni, amikor jöhettél volna hozzám? :D Eztírta. Aztán pedig mondta h egy közös haverunk csaja tök normális meg csini is. Én meg írtam h van egy gyerek 11 éves és belém van zúgva. Ő meg írta, hogy miért nem jársz vele?

Suliban meg úgy viselkedik, mintha csak haverok lennénk. És titkoljuk h járunk mert az osztálytársaink...

Szerintetek? Légyszi segítsetek!! 13,5/L


2010. szept. 13. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Tuti nem, inkább csak féltékeny mindenkire.

Azt akarja, h vele legyél mindig. Ennyi :)

2010. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Örülök, hogy tizenhárom és fél évesen ilyen komly problémáid vannak. Őszintén. No, de hogy ne csak beszóljak: még kap pár ilyen pofont a kisrác, meg majd te is tőle, és akkor egészséges felnőtté váltok egyszer. A kis tejfeles szájú pedig tanulja meg hogy nem a tartozéka vagy, ahogy ő sem a tied. Ezen gondolkodjatok el.,
2010. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Köszi :D
2010. szept. 13. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar szakítani..vagy nem gondolja komolyan ezt a járást,vagy csak féltékennyé akar tenni.. :)
2010. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adryska ***** válasza:
Fétékeny a srác, de még olyan kis fiatalok vagytok...cuki a levél :)
2010. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszinektek :D:D
2010. szept. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!