Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít, hogy szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy szinte minden fiúnak tetszik a barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon zavar a dolog, utálom, ha a férfiak nézegetik őt meg ilyenek. Mit tudok tenni?
2010. szept. 13. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

14:44

:D:D:D

2010. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Sztem 1 segg arc lehetsz.

nekem is jó csajom van ....sokan megnézik ....sőőt még jól is esik ,h elég sokan megnézik ...de tudom,h ő csak az enyém ^^

Amugy meg ,ha idegesit akkor csukd be a szemed....vagy nyomd ki ....levan tudva a dolog.

amugy nemhiszem,h létezik olyan csaj akit minden férfi megbámulna.

2010. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért te nem szoktál más nőt megnézni? Még akkor is (csak egy futó pillantást), ha egy férfival látod? (Aki lehet a barátja, testvére stb, nem ez a fontos most.)
2010. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mások honnan tudják, hogy a barátnőd? Ki van tetoválva a homlokára? Másik meg mi az hogy másé, baze nem a tulajdonod... Elég féltékeny típus lehetsz öcsém.

20F

2010. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi bajod lesz abból, hogy nézik? Forduljanak el, ha kiléptek az utcára?
2010. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!