Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon idegesít a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon idegesít a barátnőm, folyt lent?

Figyelt kérdés

A csajom mostanában mindig azzal készt ki,hogy ha mondok neki vmit hogy tegyen meg azt válaszolja: és ha nem? milesz? megversz?

Nagyon idegesít,hiába mondom neki,hogy hagyjaa ezt abba.

Ti mit tennétek?

A lány 16 éves.


2010. aug. 27. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
verd meg lehet azt akarja
2010. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt?
2010. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy volt olyan csajod, akit már megütöttél, és ő tud erről, és arra kíváncsi, hogy vele is megtennéd-e ezt?
2010. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet idegbetegnek gondol?
2010. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Lehet azt szeretné, ha kedvesebben kérnéd meg. Légyszíves cica, édesem, tedd meg ezt nekem ....

Simogathatod, adhatsz neki csókot, puszit. Lehet több törődést vár, és dacol az ellen, hogy te mindig kérsz tőle valamit. Vagy lehet nincs hozzá kedve, és azt szeretné, hogy te is tegyél meg valamit neki. Ne csak ő neked. Kérdezd meg tőle, hogy Kérsz valamit? Hozzak kólát? Nézd vettem neked csokit, a kedvenced Milka epres. Kibontanád és "megetetnéd". Utána megkérdezed, én is kaphatok egyet? A csaj meg ad neked egyet. Megköszönöd, csók stb. Még fiatal, nőként viselkedik vágyik az apróságokra, a figyelmességre, stb.

Törődj vele! -ez a kulcs

2010. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szakítani akarhat de azt akarja h te szíkts vele, talán
2010. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

szerintem csak provokál

amúgy én is lány vagyok és egyszer egyszer én is mondtam már ezt a páromnak :)

de mondok jobbat..amikor én kérdezek tőle vmit

pl: -miért ki vagy te hogy megtegyem ezt vagy azt?

a válasza: -URAD ÉS PARANCSOLÓD :D

nyugi nincs baj csak ilyenek vagyunk mi nők

2010. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:35 eltudom képzelni hány barátnőd volt eddig és azt is miféle bunkó lehetsz..

szerintem ilyen 1 hetes barátnő volt nálad a max.. ezzel a stílusoddal

2010. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

"Jajj brühühü mami, azok a csúnya fiúk nem akarnak engem fullra kiszolgálni brühühüh"

ez lehetsz te, meg a "barátnőd", aki írta azt az agyament választ, amikor összetalálkoztok egy IGAZI férfival, aki nem hagyja azt, hogy lelki nyomást helyezzenek rá, majd ugráltassák, mint a majmot...

Lehet, nekem nem volt túl sok hosszú kapcsolatom(az ilyen nőnek nem nevezhető lények miatt), abban viszont 100% biztos vagyok, hogy neked még soha nem volt dolgod valódi férfival. Az tudod mit csinálna? 1 perc alatt kiszeretne belőled, ha valaha is szeretett, és úgy dobna a fenébe, hogy nyekkennél pulykatojás.

2010. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9:35 nem tudom miért pontoztak le (most én jövök...) de igazad van. Lényegében finomabban is megfogalmazhattad volna, de akkor is ott a pont. Ha ilyen talpnyaló leszel, semmibe nem fog venni, és te leszel az utolsó akinek az érdekei számítanak. Mert elnyög valami kis megjegyzést, te meg máris próbálsz a kedvében járni (ergo majdnem akármit megtehet és még te kérsz bocsánatot...) Aki túl kedves meg stb. azt általában otthagyják előbb-utóbb. A kérdés, hogy elhiszed nekünk, vagy saját károdon tanulsz. Persze nem ez volt a kérdés, úgyhogy bocs.
2010. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!