Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított már valaki a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki a párjával mert egyszerűen rosszul érezte magát a párkapcsolatban lelkileg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 18:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam vele szakítani
2022. ápr. 25. 19:44
 22/26 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok még?

Én is hasonló helyzetben vagyok

2022. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen együtt vagyunk még :(
2022. máj. 14. 16:08
 24/26 anonim ***** válasza:

6-os válaszodban ezt írtad:


"De közben én ebben a kapcsolatban és ebben a légkörben nem érzem jól magam :( "


Ehhez képest még mindig vele vagy. Komolyan mondom néha nem értem az embereket. Ha ló nincs, jó a szamár is alapon vagy vele?

2022. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem,nem erről van szó
2022. máj. 14. 16:26
 26/26 anonim ***** válasza:
"Nagyon sok nehézségen keresztül mentünk illetve sok mindenbe segített nekem és támogatott és olyan ez nekem mintha cserben hagynám" - ezeket ő mondta neked? Mert ha igen, nem ezzel akar téged manipulálni? Mert lehet ezzel akar büntudatot kelteni benned, hogy sajnáld a helyzetét, hiszen ő segített. Azota hogy vagytok? Ha boldogtalan vagy ne maradj vele!
2023. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!