Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított már valaki a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki a párjával mert egyszerűen rosszul érezte magát a párkapcsolatban lelkileg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 18:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem kell filózni, aki nem jól érzi magát valahol,ott már elmúlt a szeretet.

Onnan menni kell,mert a megszokás még rosszabb. Cserben hagyni szerintem akkor lehet valakit,ha valamilyen szinten ki van szolgáltatva. Anyagilag,közös hitel,stb.

Sajnálatból nem lehet és nem szabad megmaradni senki mellett.Rövid az élet arra, hogy más miatt elba..uk, beáldozzuk magunkat.

2022. márc. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2022. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hogy lehet lelkileg rosszul érezni magad?


Bántott a férjed?

2022. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy miatta vagy rosszul lelkileg, vagy egyéb okbol.

Ha lehuz, nem tisztel és miatta boldogtalan vagy a kapcsolatban, akkor értem, hogy szakitasz.

De ha a munkahelyeden beszól valaki, vagy nem úgy alakul valami, ahogy tervezted és semmi köze a kapcsolathoz, de lelkileg rosszul vagy emiatt, akkor nem szakitanek.

2022. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14es a munkahelynek ehhez semmi köze.Egyszerüen nem vagyok boldog a párommal rosszul érzem magam a kapcsolatban de nem azért mert bántott fizikailag vagy ilyesmi mert nem
2022. márc. 12. 08:06
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor mi a baj?
2022. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzem jól magam vele,nem tudom vele elképzelni a jövőmet.
2022. márc. 12. 09:37
 18/26 anonim ***** válasza:
Akkor érthető, hogy miért léptél ki belőle. Valószínűleg elmúltak az erzelmeid, emiatt ne edd magad, ha ezt normálisan közölted vele, mert nem huztad az idejét és így esélyt adsz neki, hogy ő is megtalálja a párját :)
2022. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#6

"nagyon sok nehézségen keresztül mentünk illetve sok mindenbe segített nekem és támogatott és olyan ez nekem mintha cserben hagynám."


Lehet hogy segítettétek egymást sok mindenben, de az nem azt jelenti, hogy örök életedre hozzá leszel kötve. Egy embernek az élete során általában több párkapcsolata van (ritka akinek csak egy). Idővel mindenki változik, ami régebben jó volt, az már nem biztos hogy ma is megfelel. Ha két ember egymás mellett már nem tud fejlődni, akkor azt nem szabad erőltetni.

Te csak a saját érzéseidért, a saját gondolataidért és cselekedeteidért tartozol felelősséggel. Nem a párod életéért!


Ajánlom neked, hogy nézd meg Némethi Erika önismereti tréner videóját! Pont arról szól a videó amit kérdeztél.

https://www.youtube.com/watch?v=zjCt8YKMLfQ

2022. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Találtál mást, akivel jobban el tudnád képzelni a jövődet?
2022. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!