Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen idéezetet írnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idéezetet írnátok egy fiúnak egy éves évfordulós ajándékra?

Figyelt kérdés
vmi frappáns kell, rövid és velős legyen. köszi!
2010. szept. 12. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Rövid velős?


"Boldog 1 éves évfordulót neked XY"

2010. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ami nekem a legjobban bejönne: Szia kincsem! Nagyon szeretlek téged, semmi, és senki nem pótolhat, köszönöm ezt az egy évet... csók... stb.. stb... én pl utánom az idézeteket.. mert ha kapok is csak átsiklok felette, nem érint meg... sokkal jobb ha magadtól irsz neki egy őszinte szerelmes levelet... vagy sms-t vagy mailt.... na sok sikert!!


23/F

2010. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ahha értem...

ő is utálja az idézeteket de ez olyan ajándék amire kell vmi szöveg (nem írom le micsoda, mert félek belép és látni fogja :P de higgyétek el nem akármi :P)

2010. szept. 12. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. írta a választ is. A saját érzelmeidet írd le arra az ajándékra.
2010. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oks, köszi
2010. szept. 12. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!