Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem tűnök túl érzéketlennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem tűnök túl érzéketlennek?

Figyelt kérdés

barátom állandóan becézget, csókolgat, mindig mondja h mennyire nagyon szeret. viszont én nem szoktam neki beceneveket mondani, az vhogy távol áll tőlem. meg én inkább bújok mint h a szájában legyek (de az se rossz :D) meg csak akkor mondom neki h "szeretlek" ha ő is mondja.


ne értsetek félre nagyon szeretem


én16/L ő18/F


2010. szept. 12. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy érzéketlen, csak simán nem vagy nyálas.
2010. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
1 darabig türném de nem sokáig. nem az hogy érzéketlen vagy csak ez olyan jó érzés ha a lány is mondja h szeret nem csak ismétli amit mondok...
2010. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zaemon ***** válasza:
Ezzel szerintem semmi gond nincs. Én voltam kapcsolatban majdnem 3 évig, ahol sem én, sem a leányzó nem becézgettük egymást és nem vallottunk szerelmet nap mint nap, de ettől még tudtuk, mit érzünk egymás iránt.
2010. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt, h érzéketlen lennél, csak nem jönnek neked ezek a szavak, stb..valaki ilyen...mondjuk én nem ilyen vagyok, és el sem tudnám ezt képzelni...de ki ilyen, ki olyan...de lehet ez nem fog tetszeni a barátodnak..
2010. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
őszintén én se becézgettem soha senkit, nem szerettem ha nyilvános helyen összenyálaznak, és én se adtam sokszor tudtára h szeretem. közöltem velük, hogy én ilyen vagyok, vagy megszokják és nem sértődnek, vagy megszöknek. azt hiszem, hogy aki ennyiért besértődik, hogy nem mondom minden órában h imádlak meg minden, és nem nyálazom körbe, az bekaphat :)
2010. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!