Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit "eszik" a barátnőd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "eszik" a barátnőd? (Idődet, pénzedet)

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyi időt kell vele lenned, amit más elfoglaltsággal töltenél inkább ha a barátnőd nem veled akarna lógni, és mennyibe kerül fenntartani a kapcsolatot (ajándékok, shopping, stb)
2010. szept. 12. 16:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Le tudja írni valaki azt a képletet?:D
2010. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

off


13.41-es vagyok :D.akkor valoszinu,hogy masnal lattam :) ...

[link] en csak ezt talaltam es ez is angolul van :) ... remelem erre gondoltatok :)

2010. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ugyanez a képlet, csak magyarul. XD Ha megtalálom vhol fölteszem!
2010. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
2010. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek, aki többet is tudott írni, mint hogy "hülye kérdés / te nem is vagy szerelmes"... Különösen örülök 13:26-nak, bár én férfiként kényelmetlenül érezném magam ha a barátnőm többet keresne (és egyszerre büszke is lennék rá), de ez legyen az én bajom :)


Akik meg csak felháborodásuknak adtak hangot: a kérdésre ekkor is tudtatok volna válaszolni. Nem azt kérdeztem ki mit vár el és mi a helyes, hanem hogy konkrétan számokban milyen a pénzmozgás kettőtök között... Ez mérhető, ha halálosan szeretitek egymást, akkor is létező pénzmennyiség, a számlák nem hazudnak...


De azért így utólag is bocsánatot kérek a provokatív szóhasználatért :) Tiszteletre méltó, hogy vannak akik komolyan is tudtak rá válaszolni :)

2010. szept. 14. 23:45
 36/36 anonim ***** válasza:
13:26 vagyok, és párom is kényelmetlenül érzi magát emiatt, pedig szerintem 21. századot írunk, kb. a 20. század első felében volt utoljára, hogy a nők eltartott szerepkörben mozogtak csak. Azóta eltelt egy fél évszázad! Amúgy meg ideig-óráig lehet, hogy jó anyagi helyzetben vagyok, de bármikor fordulhat úgy a kocka, hogy párom keres jobban, és az, hogy én most adakozóbb vagyok nekem nyújt egyfajta erkölcsi biztonságot, hogyha majd neki kell nekem segíteni, akkor nem érzem magam annyira adósnak.
2010. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!