Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit "eszik" a barátnőd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "eszik" a barátnőd? (Idődet, pénzedet)

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyi időt kell vele lenned, amit más elfoglaltsággal töltenél inkább ha a barátnőd nem veled akarna lógni, és mennyibe kerül fenntartani a kapcsolatot (ajándékok, shopping, stb)
2010. szept. 12. 16:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez azért a lány érzelmeitől függ. Én még életemben nem voltam olyan lánnyal, aki elvárt volna tőlem bármit is, anyagi vagy bármilyen áldozatot, sőt, volt olyan barátnőm, aki naponta tett meg a saját pénzén 60 kilómétereket, hogy tudjunk találkozni munka után.

Egy szerelmes lány magyarul nem vár el semmilyen áldozatot, mert ő azt akarja, hogy neked legyen jó.


Az a lány, aki mindenféle juttatást elvár a pasitól, meg hogy fizesse a kozmetikusát, ruháit stb. az nyilvánvalóan nem szerelmes és nem szereti az illető pasit, csak kihasználja a pinája hatalmát. Ha ez a lány szerelmes lenne, akkor egy fityinget nem kérne, sőt, ő fizetne azért, hogy a pasival lehessen.


Tehát egyszerű a képlet, ha olyan kapcsolatot akarsz, ahol nem kell áldozatot hozni, akkor válassz olyan lányt, akinek vannak érzelmei és szerelmes beléd.

2010. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
hát te nem vagy normális! hány éves vagy? bakker
2010. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Ez fel sem merül azoknál, akik odavannak egymásért és szerelmesek. Te csak tartasz egy barátnőd, mert kényelmes, hogy van kit néha megkettyenteni.
2010. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Na igen, az a baj h a szokásos gyk hozzáállás van.

Tehát aki párkapcsolatban van az csak eszméletlenül szerelmes lehet, már az első pillanattól fogva.

Én mondjuk most úgy vagyok a barátnőmmel egy hónap után h tetszik, nem vagyok szerelmes de már egyre jobban kezdem megszeretni.

Épp ezért nem feltétlenül vágyok rá, h állandóan vele legyek.

De mivel ő már belém van zúgva és állandóan velem akar lenni, így igen, zavaró tud lenni.

Pénzben nem gáz, nem egy nagy igényű.

2010. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
hát nálunk ez fordítva megy mert szinte mindig én költök a pasikra,mert ha nekik nincs pénzük tőle kérnek,persze ez fordítva is igaz.Sajna én eddig nem tudtam olyan fiút kifogni aki sokat költene rám.De pl. a mostani prommal úgy vagyunk, h.ha moziba akrunk menni,akkor egyszer az egyikünk,legközelebb meg a másikunk fizet.Én nem szoktam nagy ajándékokat kapni,de nincsenek is nagyon igényeim.(úgymond alacsony fogyasztású csaj vagyok).Viszont az tuti h. az elmúlt 2 évben ha azt a pénzt amit a pasimra költöttem illetve a kapcsolatunkra,akkor már rég félre tudtam volna tenni pár száz ezret.
2010. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ejjj! XD

A párom, mielőtt összejöttünk föltett az adatlapjára egy matematikai egyenletet (poén), ami azt hozta ki megoldásként, hogy Nő=Pénz. Na én erre ugrottam, mikor összejöttünk, vettem neki egy csomó praktikus apróságot, feltöltöttem a telefonját meg ilyenek. És akkor persze húzta a száját, hogy igazán nem kellett volna. (Én most picit jobban állok anyagilag mint ő, jelenleg.) Mondtam neki, ha leveszi azt az egyenletet az adatlapjáról, akkor abbahagyom, másnapra le is szedte.


Na, de ez csak a sztori, értem miről írsz, kedves kérdező, de sok hozzám hasonlóan gondolkodó lány is van, akik nemvárják el, hogy kitartsák, sőt, sértőnek tartják, ha aránytalanul többet kapnak a párjuktól, ill. szinte mindent csak ő fizet. Legalábbis én így vagyok vele, természetesen meglepjük egymást apróságokkal, de pl. ha együtt főzünk, akkor fele-fele arányban fizetünk, vagy ha éppen én veszek valamit, akkor ő hív meg legközelebb.

Engem kifejezetten sért a gondolat, hogy eltartott/kitartott legyek, arról nem is beszélve, hogy az elveimmel sem egyezik. Függök a páromtól bizonyos érzelmi értelemben, de anyagilag egyáltalán nem, és nem is akarok, amíg nem muszáj. Szerintem a normális lányok hasonlóan gondolkodnak, az hogy ki mennyit fogad el a párjától, már tényleg habitus kérdése.

2010. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Jah, és ez az anyagi függetlenséghoz magával másfajta függetlenségeket is: Tiszteletben tartjuk a másik privát szféráját, melót, barátokat hobbit. Teszem azt, ha dolgoznia kell, akkor dolgozni kell és punktum, nincs nyavalygás, hogy elhanyagol. Ha barátaival akar találkozni, én sosem hívatom meg magam, hogy had menjek, csak ha hívnak akkor megyek én is, meg persze ha a program is tetszik, ha próbálni megy (zenész) ahhoz én már végképp nem kellek és a többi. Mindkettőnknek megvan a saját élete is, meg a közös életünk is, egy egészséges párkapcsolat ilyen. Nincs nyavalygás abból, hogy kivel, hova és miért nem velem, meg hasonlók. Egyedül azon tudunk kicsit összekapni, ha közösen tervezünk valamit, és valamelyikünk visszamondja. utolsó pillanatban.
2010. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
utolso honnan vagy?azt hiszem en is lattam azt a kepet valakinel :D.nagyon ismeros :p
2010. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Bp
2010. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
milyen hulye kerdes..itt nem KELL vele lenned..ez nem egy kenyszer...
2010. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!