Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Velemenyeiteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Velemenyeiteket kerem.

Figyelt kérdés
Baratom van mar 1 eve. Megkertem, hogy ne igyon, mert nagyon zavar,1 evig minden szep es jo volt. Mostanra teljesen megvaltozott. Utolso 2 hetvegen elfelejtette hol a hatar. Es mikor szova tettem, o haragudott meg, nem beszel velem es ott tartunk, hogy vege lessz.
2010. szept. 12. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen keress olyan eseményeket, érzelmi történéseket a háttérben, ami ehhez vezetett és próbáld vele nyugodt hangnemben, megértően megbeszélni. Ne hangsúlyozd az alkoholproblémáit, próbálj ettől eltekinteni amíg beszélgettek. Talán meg tudjátok oldani és nem lesz vége, de az is lehet, hogy csak "időtöltésből" iszik baráti társaságban, unalomból, akármi. Az ilyen és ehhez hasonló problémákkal küzdők az esetek nagy részében nem ismerik fel a gondokat, így nem is értik mi a baj ezzel. Éreztesd vele, hogy mellette állsz és légy vele egy kicsit toleránsabb, megértőbb. Egy kapcsolat első éve után mindig változik valami, de ne engedd, hogy ez legyen az. Próbáld rávezetni, hogy ez így nem jó. De ne veszekedj, csak mondd el őszintén mit érzel ezzel kapcsolatban. Szerintem meg fogja érteni és próbál tenni ellene, hiszen ennyi idő után kétlem, hogy ez fogja tönkretenni a dolgokat.

Akárhogy is, sok szerencsét és kitartás! :)


~RB

2010. szept. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki akarta bulizni magát, mert megelégelte, hogy nem ihat.

Te meg nem hagyod hogy jól érezze magát. Nem csoda hogy kibukott. De ha te ezt nem bírod elviselni, akkor hát hagyd ott.

2010. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem kell ezt túl lihegni...Miért ne ihatna ha az neki jól esik? Ha együtt akarsz maradni vele akkor ne húzz neki ekkora határokat én se bírnám ha a barátnőm bekorlátozna hogy mikor mennyit ihatok. Én se szabom meg neki hogy mit csináljon... Max beszéljétek meg , ha nem enged a 21 ből akkor meg szakíts vele ha tényleg ennyire zavar...
2010. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha iszik, vagy ivott 8rendszeresen és állandóan, alkoholista jelleggel), egyszerűen hagyd ott! Nagyrészük nem változik.
2010. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tegyed
2010. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!