Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találkozzak bnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak bnőm VOLT palijával vagy sem?

Figyelt kérdés

Bnőm (majdnem legjobb) volt palija találkozni akar velem. NEM akarunk egymástól semmit! Csak unatkozunk, és el mennénk sétálni vagy valami. Mondtam neki, hogy ez nem lenne helyes. Mondta, hogy de abba nincs semmi, hogy találkozunk.. Mondtam, hogy hát nemtudom :/ ..

Szerintetek talizzak vele, vagy sem? NEM lenne semmi, csak beszélgetnénk.

De bnőmnek nem szolnék :S


2010. szept. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2010. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem se... előbb-utóbb kiderülne, és a barátnődnek nem esne jól... ráadásul ha nem is akarsz tőle semmit, akkor nem éri meg kockáztatni a barátságot.


F

2010. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Titokban semmi képen sem! Ha tudná a b.nőd és elfogadná akkor ok, de így nem.


Mert ha megtudná akkor azon törné a fejét hogy átverted hazudtál neki, és tuti elmondtál róla mindent a volt pasijának ami nem esne jól, és nem találnál hihető okot arra hogy miért is kellett találkoznod vele...

2010. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként végül nem mentem el vele sétálni :)

2010. szept. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!