Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjavítható ha nem jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjavítható ha nem jó a szex? Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, volt korábban is több párkapcsolatom, van szexuális múltam. 2 hónapja jöttünk össze a párommal, ő 25 éves és én voltam/vagyok neki az első, mint barátnő, mint szex partner.


Nagyon kedves, figyelmes srác és tudom, hogy nagyon szeret. Azonban ott van a de.. Mégpedig a szex.

Nekem ez nagyon fontos, imádom a szeretkezést, de igényem a vad dug@st is. Párom az utóbbit nem igazán és van egy olyan érzésem, hogy inkább a személyiségéből fakadóan.

Illetve itt van még nekünk az a bizonyos 20mp..na ez meg végképp kevés.

Igyekszem türelmes lenni és elfogadó, de 2 hónap alatt nem kellett volna ennek javulnia legalább egy kicsit?

Akkor is fennál a probléma, ha pl este szex van majd reggel ismét, majd délután megint.


Mivel segíthetek? Mit tehetek?



2022. febr. 8. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A 20mp-re egy tanács. A szeretkezés előtt 2-3 órával intézd el szájjal, de jó alaposan. Utána érzéketlenebb lesz a szerszám, de állni fog. Ha ez sem elég, akkor reggel is csapja ki egyszer. Majd hozzászokik a mézes csuporhoz a cerkája idővel, és akkor talán ezek nélkül is tovább bírja. Csúnyán hangozhatnak ezek a dolgok, de a szerelemnek vannak technikai részei is.

Vadulás: nem árt, ha tudja, mit szeretnél, szóval el kéne mondani neki. Szerintem minden férfiban ott van a dúvad, csak ki kell hozni belőle.

2022. febr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Beszéltem neki róla, mindenről. Részletesen elmondtam a vágyaim és az aggályaim is.


És az aktus előtti orál is rendszeres, sőt néha full spontán helyzetekben kezdem el hátha rákap, hogy az sem rossz ha nemcsak az ágyban van szex

Azt is mondtam neki, hogy elintézhetné magát is mielőtt átjön, de neki annyira nem fekszik ez a dolog 😏

2022. febr. 9. 07:12
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tudom hogy ez kellemetlen lehet, de erről is tudnotok kell beszélni. Az ember nem gondolatolvasó.


Szépen meg lehet ezeket mondani, úgy is, hogy őt ne bántsd meg. Te is elmondod mire vágysz, ő is, és együtt kitapasztaljátok mi a jó nektek:)

2022. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... Ha ő nem akar tenni az ügy érdekében (mi az, hogy nem fekszik neki? Nem maszturbál?), akkor nem húznám sokáig vele. 20 mp az nevetséges. És őt nem is zavarja? Miért nincs igénye arra, hogy magától javítson a dolgon?
2022. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mindíg az volt a véleményem, hogy a partnerek beszéljék meg szexet is, de rendesen. Kommunikáió nélkül nem fog semmi javulni. Kérdezö, te , ha igazán szereted öt, akkor ülj le vele, de ne utasítsad, hanem a te szemszögedböl meséljed el neki a kívánságaidat. Hogy hatásos legyél, azt is megkérdezehted töle, hogy ö mire vágyik ? Két ember kapcsolatában mindkét félnek vannak gondolatai. Az ágyban pedíg a kapcsolat nagyobbik része döl el.
2022. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja, egyedül ehhez nem leszel elég. Gondolom, arra sem hajlandó, hogy ha ő elment, azért neked a kedvedre tegyen. Vagy előtte valamennyire lerendezzen.
2022. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!