Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetalálkoztam egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetalálkoztam egy nővel, akinek 25 éve udvaroltam, egészségtelenül sokáig, esélytelenül. Most hív kávézni, dumálni, kétértelmű célzásokat tesz. Mi változhatott meg hirtelen?

Figyelt kérdés
Régen teljesen esélytelen voltam, meg is indokolta miért. Az semmit nem változott. Amikor összejöttem a feleségemmel, utána is tartottuk a kapcsolatot, ismeri a családot is. Kb. 10 éve már csak a szülinapi, Karácsonyi megköszöntéseken írtunk egymásnak. Igaz szétmenőben vannak a párjával, de nem rossz nő így 45 körül sem. Mit akarhat Tőlem?

2022. febr. 8. 18:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mi az a kizaro ok, ami miatt anno lekoptatott? Ha nem titok!?

Amugy fel az egyedullettol..es most mar gyereket ugysem csinaltok...

2022. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A magasságom volt a gondja. Közel egymagasak vagyunk.
2022. febr. 8. 21:41
 23/24 anonim ***** válasza:
25%
Akkor hagyd a francba. Most se vagy jobban az esete. Nekem is a magas férfiak az eseteim, de egyszer beleszerettem egy nálam alig magasabb srácba és amíg tartott a l'amour, addig a világ legvonzóbb pasijának tartottam, dehogy küldtem volna el a magassága miatt. Amúgy 8 évig voltam belezúgva. Aztán tönkretett mindent, én kiábrándultam belőle és onnan kezdve baromira zavart, hogy alacsony, meg még ezer egyéb külső tulajdonsága. Szóval ha a külsődre hivatkozva koptatott le, akkor nem érzett irántad semmit és kötve hiszem, hogy ez 20-25 év után fog pont megváltozni, ráadásul az esete se vagy. Én nem állnék vele szóba.
2022. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Van egy egyszerű kisujjszabály. Mindenkinek megvan a számára kiszabott idő. Mindenkinek megvan az adott lehetőség, adott pillanat. A döntés az ő kezében volt, élt a döntési jogával. Utána becsülettel vagy eltűnik az életedből, vagy ki kell léptetni.

A magam részéről... Nos nem voltam még ilyen helyzetben. De ismerem magam annyira, hogy kijelentsem: Egyszer szeretek. Vagy akkor lép, vagy hallgasson mindörökre. Az egosiminek használás pedig olyan szinten sérti az önérzetemet, hogy ha valamilyen csoda folytán lenne is még érzelmem az irányába, egyből szertefoszlana. Nem egy tárgy vagyok, amit ide-oda lehet rakosgatni a nagyságos ténsasszony kedve szerint.

2022. febr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!