Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetalálkoztam egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetalálkoztam egy nővel, akinek 25 éve udvaroltam, egészségtelenül sokáig, esélytelenül. Most hív kávézni, dumálni, kétértelmű célzásokat tesz. Mi változhatott meg hirtelen?

Figyelt kérdés
Régen teljesen esélytelen voltam, meg is indokolta miért. Az semmit nem változott. Amikor összejöttem a feleségemmel, utána is tartottuk a kapcsolatot, ismeri a családot is. Kb. 10 éve már csak a szülinapi, Karácsonyi megköszöntéseken írtunk egymásnak. Igaz szétmenőben vannak a párjával, de nem rossz nő így 45 körül sem. Mit akarhat Tőlem?

2022. febr. 8. 18:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Már vagy 2 éve minimum szétmenőben vannak. Amúgy meg ami miatt esélytelen voltam az ugyanúgy fenáll.
2022. febr. 8. 18:27
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor koptasd le!
2022. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Szerintem csak azért lenne rád szüksége hogy ott legyél neki B opció ként :/

Csak maximum kihasználna téged!

2022. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne kilépnie, ha lenne valaki más, ha nem maradna egyedül. Azt hitte, hogy te biztos odavagy érte, és benne lennél legalább egy szeretői viszonyban.
2022. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%
A nők csak akkor lépnek ki egy kapcsolatból,ha van egy másik kani akihez odalehet cuccolni. Szerintem téged nézett ki erre a szerepre.
2022. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%
Én beetetném egy randival, aztán nem mennék el :)
2022. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
Van, aki huszonevesen nem jo pasi, 25 ev mulva meg rajossz, van foga, haja, jol all a szemuveg, van ilyen.
2022. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

De pontosan mi volt a baja anno veled?


Nem lehetetlen dolog amúgy ez a palfordulas. Nekem is volt ismerősöm aki regen nem tetszett most meg igen. Nem tudom hogy mi változott.

Valószínűleg az izlesem. Van ilyen, emberek vagyunk, változunk.

2022. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is van olyan pasi, aki sokkal jobban tetszik 50 körül, mint huszonéves tacskóként. De az is lehet, hogy kell a búfelejtő és úgy gondolja, könnyen felszedhet. Hogy mi a helyzet, ennyiből nem derül ki. Simán lehet, hogy már régóta bejössz neki, csak amíg működött a házassága, nem akart ebbe jobban belemenni.
2022. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Miért kell beetetnem bármivel is? Én voltam szerelmes, de amíg sűrűbben találkoztunk akkor is jóban voltunk. Mi volt a baja? Hát minimum 5 centivel magasabbnak kellett volna lennem.
2022. febr. 8. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!